Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodom ugyanazt, s...

Gyakran álmodom ugyanazt, s az álom csak néhány apró részletében tér elaz előző álomtól. Csupán véletlen?

Figyelt kérdés

1,5 éve volt egy férfi, aki nagyon tetszett: eleinte akkor álmodtam azt, hogy járni akart velem. Most 1 hete megint ugyanazt álmodtam, 2x is az elmúlt napokban. Ez még nem lenne furcsa, csupán az, hogy ezek az álmok kb ugyanúgy zajlanak le (már vagy 4x): mindig felkeres az illető, hogy kapcsolatot akar velem kezdeményezni, kettesben megyünk sok helyre (szinte mindig sétálunk egy városban) és az összes álom azzal végződik, hogy megcsókol.


Csak a tudatalattim motoszkál? (egyébként azóta van barátom, mióta ezzel az álombeli illetővel nem lett köztünk semmi)


2011. jún. 17. 19:54
 1/2 anonim válasza:

Szerintem tudat alatt még mindig őt kívánod, csak annyira elfojtod magadban ezt az érzést, hogy így jelentkezik.

Én évekig álmodtam ugyanazt: Édesanyámékkal elmentünk egy romos lovardába, ahol és besurrantam a tiltásuk ellenére egy boxba, ami hatalmas volt. Az ajtó becsukódott mögöttem, nem tudtam kimenni, és egy teremben találtam magam, ami üres volt, nagyon magas, fehérre volt meszelve. Az oldalán egy beomlott lyuk volt, ahonnan egy régi Wartburg hátulja kandikált ki, azaz beletolathatott, és ott hagyták. A szobában egyetlen bútordarab volt: egy szalmazsákokból álló ágy, régi, szakadt, olajos lepedővel. Én kiabáltam, kívülről rázták az ajtót, és se én kijutni, se ők bejutni nem tudtak.

Még nem jöttem rá, mit jelenthet, de arra gondolok, hogy a szüleim meg akartak venni egy régi lovardát, hogy felújítsák, de hogy én miért szorultam be, arra nem jöttem rá.

2011. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom,mi állhat a hátterében...és ami a legfurább az az, hogy ma felkeresett hónapok után egy beszélgetés erejéig, igaz csak virtuálisan::)


Nekem kiskoromban is volt visszatérő álmom: volt egy nagy hegy, aminek a tetején egy fehér kiscica volt és azért kellett felmásznom késő éjjel. És pirosak voltak a fények:D De vagy 4-5x álmodtam ezt. Olyan 10 lehettem:D PEdig volt cicánk:D

2011. jún. 18. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!