Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen üzenet ez? Tudatalatti...

Milyen üzenet ez? Tudatalatti v. csak az agyam játéka?

Figyelt kérdés

Legalább 1 éve van 1 visszatérő álmom. Eddig kb 5x volt. 2 éve van 1 barátnőm. A kapcsolatunk kitűnő, bár nem 1 városban lakunk.

Az az álmom, h neki van már gyereke. De nem tőlem hanem régebbi kapcsolatából. És amikor ezt +tudom mély csalódás fog el. Ez volt már párszor. De legutóbb viszont még rosszabb volt. Akkor azt álmodtam, h terhes volt és szintén mástól. Sőt az álmom szerint nem is 1 embernek lett terhes hanem 1 felekezetnek. Az álmomban ekkor sírtam. Egészen addig amíg fel nem ébredtem. Felébredés után még 1 óra kellett mire kiment a fejemből ez az egész.

Én annyit látok az álmokból, h talán nekem az a legfontosabb kérdés, h ne hagyjon el. llletve az, h talán az én életemben minden később jött el ( tanulás, párválasztás stb. ) ezért tudat alatt talán azt gondolom nem akarok lekésni, lemaradni olyan dolgokról amik természetesek az ember életében. Ha az álmot valóban a tudat mélyéről feltörő gondolatnak tekintjük.

De mit gondoltok ti?


2011. ápr. 24. 17:46
 1/3 anonim válasza:
szerintem túlságosan félsz attól, hogy elhagynak, és hogy csalódsz. bízz meg a párodban, vagy esetleg beszélj vele erről.
2011. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Félsz attól, hogy a szíve nem teljesen a tiéd, és már volt dolga valakivel, akit sokkal jobban szeretett?
2011. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő is én is introvertált tipusok vagyunk. Kevés kapcsolata volt neki is nekem is. Az tény, h neki én vok élete párja, és az is, h nekem ő az. De én nem is szoktam ilyeneken gondolkodin mint ez az álom. Ez csak álmomban szokott előjönni. Na mind1 végülis ez csak ezotéria :)
2011. ápr. 25. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!