Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » üzenet lenne, vagy csak...

üzenet lenne, vagy csak magamat nemtalálom?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,4 éve már, hogy apukám meghalt. A mi viszonyunk nagyon szoros volt, mint általában minden lány, én is apás voltam. Kb havonta álmodok vele, de az az érdekes, hogy legtöbbször ugy jelenik meg álmomban, hogy tudom, hogy meghalt, és mintha a szellemével találkoznék, nem ugy, mintha még mindig élne. Érzem azt a hatalmas hiányt és szeretetet magamban, és felőle is..Beszélni nemszoktunk, mert vagy felébredek hirtelen, vagy eltünik. Hiszek valamilyen szinten a term. Feletti dolgokba, de sose vittem tulzásba. Ez most részéről valami üzenet lenne, tudatni akar velem valamit, vagy csak a hiánya váltja ezt ki? remélem tudtok segiteni előre is köszönöm K.
2011. máj. 17. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hiányzik. De én nem nagyon hiszek az iesmiben. De ha te hiszel abban, hogy ez jelenthet valamit, akkor egy álomfejtőt kell megkérdezni. De nagyon sajnállak.
2011. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy csak hiányzik, de ha ti hiszel benne, hogy üzenet akkor higgy is, azzal sincs probléma. Sokan mondják, hogy hülyeség meg stb. de igazán senki nem tudhatja ezeket a dolgokat, úgyhogy mi döntjük el hogy hol állunk :)
2011. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Killgun ***** válasza:
Keress fel egy álomfejtőt.Ártani nem árthat...ha üzen,ha nem egyértelmű választ fogsz kapni. :')
2011. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg akinek halt már meg hozzátartozója az tudja az igazat...persze kilehet magyarázni h csak vigasz ez hogy ezt gondoljuk de szerintem nem.Én úgy gondolom az álmaink a legtermészetesebb bizonyítékai annak hogy felvehetik velünk a kapcsolatot.Nem minden álom persze de előfordulhat amelyiknek valóban lehet jelentősége.

Amúgy én is 20 vagyok és én apum is 4 éve halt meg...

2011. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem apum 3 éve halt meg, akkor 16 voltam. vele kapcsolatban nem voltak semmilyen álmaim, bár hiányzott nagyon. 2 éve viszont egyik általános iskolai osztálytársam halt meg, akivel nem is voltam túl jó viszonyban, mégis nagyon sokat álmodok róla még mindig. általában olyanokat, hogy meglátom az utcán és melepődök rajta , hogy mégsem halt meg Az okot nem tudom, de elgondolkodtat. :/
2011. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy h kicsit hétköznapibb válasz is legyen itt elképzelhető h most nehéz időszakban vagy?vagy kicsit stresszesebb és emiatt vannak ezek az álmok mint egyfajta feldolgozási folyamat...ez is lehet velem is előfordult h sokat rágódtam egy bizonyos helyzeten és egészen addig bennem volt a téma amíg nem tudtam helyretenni magamban.Sokat álmodtam mintha még mindig megtörténne mintha még nem lennék túl az adott dolgon.

Ha a halottainkat nézzük akkor ez is lehet egyfajta feldoglozás h sokszor álmodunk velük.Az álmok nagyrésze tul.képp ez is egy feldolgozási folyamat.

Persze nem kizárt hogy némelyiknek lehet valódi jelentéstartalma.De ezt ugye magunknak kell megfejteni.

2011. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen lehet ez is benne van.. sok dolog van, ami miatt stresszelek mostanában. lehet hogy amiatt is álmodom ezeket, mert 16 évesen nemigazán tudtam felfogni, h mi is történt velem, most kezdem jobban átértékelni. az biztos, h a legnehezebb korban vesztettem el.. de valahogy mégis piszkálnak ezek az álmok, nemtudom őket hova tenni.különös
2011. máj. 17. 15:21
 8/9 teglaalatt válasza:
Értelmes lánynak tűnsz, rá fogsz jönni miért van ez. Bízz magadban!
2011. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nincs valaki a környezetedben, aki esetleg idén fog szülni? A lelkek 4 év kihagyással születhetnek újra, lehet, hogy nemsokára édesapád lelke egy ismerősöd, vagy rokonod újszülöttjében tér vissza a Földre, és ezt kívánja jelezni feléd!
2011. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!