Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért almodom mindig ilyen...

Miért almodom mindig ilyen hulyeségeket?

Figyelt kérdés
Msn-ezek egy kulfoldi sraccal par hete, de nem tul rendszeresen. Két hete nagyon gyakran almodom azt hogy beszélunk, és kuld magarol fotokat, és mindegyiken mashogy néz ki, tegnap pl ( a valosagban azsiai) egy latin macho volt a fotoja alapjan. Par nappal elotte ugyanezt almodtam, akkor egy szoke pasas volt a fényképen. Erdekes , hogy almomban mindig ugyanazokrol a hétkoznapi dolgokrol beszélgetunk, de amikor " felfedi magat" , hogyan is néz ki, orultebbnél orultebb dolgokat "latok" .. Lattam mar fényképen, tudom milyen a valosagban, nem értem miért almodom mindig ezt- minden egyes almomban felteszi a kérdést, akarom-e latni, én igent mondok, és olyankor jonnek a latin machos, vagy szoke pasis fotok. Egyaltalan, miért almodok ennyit arrol, hogy egy ismeretlennel csetelek?? Az elmult két hétben 4 vagy 5 almom volt ezzel, mindig ugyanolyan forgatokonyv szerint.. Szerintetek?
2011. ápr. 12. 18:14
 1/2 Toma Dominik ***** válasza:
biztos az agyad látni akarja
2011. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

tudod mi a pontos válasz? ha nem elmondom :D

ha te nem ázsiai vagy, akkor az a lényege az álmodnak, hogy te nem tudod,de szerelmes vagy belé, csak az a gáz, hogy nem ugyanolyan származásúak vagytok...és azért másmilyen mindegyik fotón, mert annyira látni akarod a valóságban,(mármint úgy mintha az osztálytársad, munkatársad lenne) esetleg járni vele, hogy nem bírod irányítani az álmodat.


ha te is ázsiai vagy, akkor pedig szintén nem fogod fel, de szerelmes vagy belé, és igazából egy vagány, csinos pasiról álmodtál, és most megkaphatod!



ne feledd: az ilyen álmok mindig tulajdonságokból indulnak ki!



REMÉLEM SEGÍTETTEM!!!

2011. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!