Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsát álmodtam, mit...

Nagyon furcsát álmodtam, mit jelent?

Figyelt kérdés

Kb 2hete történt, de még mindig nem tudom mire vélni.

Papámmal álmodtam, a szobájukban ültem az ágyon, ő bejött, és beszélgettünk mindenféle dologról, és családi képeket mutogatott. Viszont az az érdekes benne, hogy amikor megszülettem, rá egy hónapra ő meghalt, úgyhogy semmilyen emlékem nincs róla, csak képről ismerem az arcát, de tisztán láttam álmomban. A másik érdekes pedig az, hogy amikor felkeltem reggel, akkor anyu azzal fogadott, hogy képzeljem el, éjszaka a papámmal, mamámmal, és a dédimmel álmodott.. azt nem mondtam neki, hogy az én álmomban is benne volt, de így, hogy mondta, még jobban furcsálltam a dolgot. Szerintetek ez mivel lehet összefüggésben? Amúgy lehet köze van ahhoz, hogy babát várok? A válaszokat előre is köszönöm!


2011. márc. 25. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem semmi koze sincs hozzá, hogy babát vársz. nemtudom hiszel-e ilyen dolgokban, de szerintem a papád meglátogatott titeket odafentrol és annyira éreztette a jelenlétét, hogy mind ketten vele álmodtatok. Én a helyedben elmondanám a szuleidnek részletesen az álmot, és megnézegtném a kozos fotókat, mert a papád nem ok nélkul látogatott el hozzátok. O mindég veletek van,de most akarta, hogy ti is tudjatok róla. Ez az én véleményem és tapasztalatom. És ugye kisfiút vársz?
2011. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! A kérdés kiírása után elmeséltem, és édesanyám szerint is meglátogathatott minket, ezért lehetett az álom. Bár még mindig gondolkozok rajta.. Nem kisfiút, hanem kislányt várok, miért?
2011. márc. 27. 12:01
 3/4 anonim válasza:
Nagypapád reinkarnálódik a gyerekedben.
2011. ápr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez baromság, nem kell ot ijezgetni, nem akar új életet kezdeni a nagyapja, jó ott neki ahl van. ha kisfiút várnál akkor én a te helyedben az o nevét adnám a fiamnak, (lehet második névnek is)
2011. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!