Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ismétlődik ez az álom?

Miért ismétlődik ez az álom?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy van egy 2.5 éves kapcsolatom. És havonta legalább egyszer azt álmodom, hogy megcsal a párom. - A legutóbbi álmom arról szólt, hogy ő a másik nőnél volt miközben velem telefonált, hogy mennyire szeret és hogy velem akar lenni, de mégsem jött hozzám. - Sokszor volt vitánk azzal kapcsolatban, hogy mielőtt mi összejöttünk neki nagyon sok futókalandja volt, ami nekem nagyon rosszul esik. Illetve 2 hónapja elköltöztem 320km-re tőle, bár hétvégén ő is költözik utánam. Lehet, hogy ez az álmom oka vagy nem tudom. Brigi
2011. márc. 23. 21:50
 1/2 Tom Benko ***** válasza:
Aggódsz miatta. Ne foglalkozz vele, ha megbízol benne. Ha meg nem, akkor tökmindegy.
2011. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TWIO válasza:

Sok pszichológus foglalkozott álmok értelmezésével (mióta Freud azt mondta, az álom a "királyi út" az egyébként elérhetetlen érzések, tapasztalatok felé). Abban egyeznek az álmokkal kapcsolatban, hogy az ismétlődés arra utal, hogy a problémát, amit az álom közvetít, gyorsan kell megoldani. Így "sürget" a megoldásra tudatunk.

Lehet, hogy nem bízol a barátodban. Köszönhető ez talán a távolságnak, vagy másnak is. Ezt rendezd le magadban.

2011. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!