Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ismétlődik ez az álom?

Miért ismétlődik ez az álom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben többször álmodtam ezt az álmot elég rendszeresen és már nagyon érdekelni, hogy miért mindig ezt álmodom:


Álmomban mindig azt álmodom, hogy kint rohangálok az erdőben ide oda sétálok, vadászok,de sose sikerül elkapni azt amit akarok, furcsa szagokat érzek, mindent élesebben és mindig megállapítom, hogy olyan alacsonynak tűnik a világ az álmom akkor ér véget elég hamar és legelőször többször felriadtam, hogy te jó ég mit álmodtam és akkor lesz vége mikor az erdőben találkozok egy farkas falkával tök átlagosak mindenki szürke meg fekete,de tiszta mérgesek, mégis ismerősnek tűnnek mármint így érzek alatta, de elkezdenek üldözni lezuhanok valami szakadékba fogalmam sincs oda, hogy kerülök és beleesek valami tóba ahol észreveszem a tükörképen és először mikor ezt álmodtam és megláttam a tükörképen kicsit lehidaltam, hogy a tükörképem egy fehér háromszemű farkas volt...

Most már ha megint ezt álmodom és felébredek már úgy állok hozzá, hogy na bakker már megint ez... Mert nem valami jó érzés az álom az üldözés után meg alatta és rossz mindig ugyanazt...


Nem tudtok valami álomfejtős könyvet vagy hasonlót, vagy miért ismétlődik ez folyton?


2010. okt. 10. 02:54
 1/3 anonim ***** válasza:
ezoterikus boltban láttam álomfejtős könyvet, de neten is biztos van:) egyébként biztosan vérfarkas vagy :P
2010. okt. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a könyv után járok majd, de ez a vérfarkasos cucc valahogy nem ide illik szerintem... hisz nem erre akartam kilyukadni.
2010. okt. 10. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, ha az amire gondolok akkor segítek neked mi a problémád, ez nem hétköznapi dolog
2010. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!