Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy vki beszél...

Zsigaby kérdése:

Miért van az hogy vki beszél álmában?

Figyelt kérdés
Tehát költözés közben jártunk és csúnyán kiszúrtak velünk azaz a ház tulaja, még teljesen be sem pakoltunk, de máris ki kellett pakolni. Amint visszajöttünk ahol laktunk a férjem majdnem minden éjjel beszél álmában, néha énekel is, de nem lehet érteni. Kösz a válaszokat
2011. febr. 13. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem csinálta,akkor lehet ez a stresszes helyzet váltotta ki belőle.
2011. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
előtte is előfordult, de ritkán
2011. febr. 13. 18:38
 3/5 BlackSword ***** válasza:
Amikor az ember alszik, akkor az agyának egy bizonyos területei is "pihennek"... De nem mind... Az a része, amelyik ilyenkor blokkolja az egyébként természetes folyamatok működését -mint járkálás, beszéd, stb...- a sok stressz, a kimerültség hatására kihagyhat, és ennek a következménye ez...
2011. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van valami köze az álomközben való beszélésnek, a költözéshez. Mert amikor mi költöztünk ez szinte zökkenő mentesen történt, én is beszéltem álmomban. Egyébként soha nem szoktam. Azt álmodtam, hogy a régi házamban vagyok minden ott van a helyén, épp a számítógépemen játszottam a Sims-el(a bútorokat amúgy már teljesen bepakoltuk az új házba) és ott volt mögöttem a húgom azt mondta valaki van a házban, de tök nyugodtan, aztán én elmentem az ajtóhoz, nem tudom miért, amikor visszamentem a húgom eltűnt, leültem a gép elé és valaki meg bökdöste a vállam azt hittem Viki az de még hátra sem érkeztem fordulni, megláttam valamilyen nőnek a tükörképét a számítógép monitorján hátra fordultam, de nem láttam senkit így visszafordultam de még mindig ott volt a tükörkép és gonoszan vigyorgott. Az előszobába mentem ahol volt egy nagy tükör. Három alak nem igazán sikerült kivenni hogy is néznek ki, de ott álltak mögöttem és elakartak kapni. Végig futottam a lakáson egészen a hűtőig. Az magától kinyílt vagy azok a nem tom mik nyitották ki, de nagyon féltem ezért felkaptam a kulcsaimat kiszaladtam a házból és bezártam az ajtót akkor a kilincset valaki belülről nyomkodta lefele. Felpattantam a bringámra és ahogy bírtam hajtottam. Egyszer csak az új háznál voltam ahol anya ült a lépcsőkön az ajtó előtt és én elkezdtem neki mondani, hogy mi történt. Ő csak mosolygott. Én pedig mondtam csak mondtam amikor már felijedtem még akkor is. Tehát biztos, hogy beszéltem álmomban mert nagyon érzékeny vagyok a zajokra és valószínű, hogy arra ébredtem fel. De tiszta víz voltam, reszkettem és kibírhatatlanul vert a szívem. Gondolom a költözködés váltotta ki.
2011. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elozo, ez nagyon ilyen maffianfeeling 😁
2015. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!