Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves öcsém szinte minden...

14 éves öcsém szinte minden nap beszél álmában, mit lehetne ez ellen tenni?!

Figyelt kérdés

Ez most nem humorverseny, jó?)kocc(


szal, elalszik, és 1-2 óra mulva rákezd valamire, legtöbbször összecsuszott szótagok, de a hanglejtésböl itélve ezek valojában értelemmel birnak a kis fejében.nyivlánvaloan a napi szituációk jönnek elö.Szoktam vele beszélgetni, a megkezdett monológba mintegy bekapcsolódva, de 1-2 szóváltás után azt se tudja, hogy mivan, és elkezd orditozni, hogy hagyjam békén, ezért még felkelteni sem lehet! másnap reggel persze semmire sem emlékszik.


2010. jún. 26. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem majd kinövi
2010. jún. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon lehet mit tenni.
2010. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hell-ikon ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is, de nem napi szinten, szerencsére.

Az esetleges késő esti vacsora, netalán tán közvetlen lefekvés előtti nasi nagyban növeli az éjszakai pofázás esélyét, nálam legalábbis.


Viszont volt az életemnek egy olyan megrázó időszaka, amikor nem volt szükség "rásegítésre" jött a (jobb esetben csak) szöveg magától.


Viszont mikor kollégista voltam, akkoriban a szobatársaim jót szórakoztak rajtam.:) Szépen elbeszélgettek velem és reggel semmire sem emlékeztem az egészből.


Az nem valószínű, hogy teljesen elfog múlni, de arra jó esély van, hogy idővel majd csökken az átdumált éjszakák száma. 14 éves, dugig hormonokkal és energiával, ezt a szervezetnek valahogy kompenzálnia kell.

2010. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hell-ikon ***** válasza:

"Viszont volt az életemnek egy olyan megrázó időszaka, amikor nem volt szükség "rásegítésre" jött a (jobb esetben csak) szöveg magától."


+ minden éjszaka, másfél éven át.

2010. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hell-ikon ***** válasza:
100%

Na még annyit, hogy a legjobb amit tehetsz, hogy nem szólsz hozzá olyankor. Így legalább azt elkerülöd, hogy elkezdjen ordítozni.


A monológ, meg jó eséllyel nem monológ, csak neked tűnik annak álmában beszél valakivel. Olykor ez eljut az álmodó tudatáig (félig-meddig), legalábbis beleszövődik valamilyen formában az álomba, s az nagyon zavaró tud lenni, ezért kezdhet el ordítozni.


Hagyjad, hadd mondja, majd abbahagyja.

2010. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
17%
Menny oda és basszál le neki egy hatalmas nagy pofontXD:D!! egy próba egy siker van nem..:D:D
2010. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!