Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjjel ezerszer felkel, és...

Ha éjjel ezerszer felkel, és szinte álmában felsír, nincs is nyitva a szeme, akkor az a foga miatt van? 6,5 hónapos

Figyelt kérdés

Hetek óta adok chamomilla vulgarist, pár napja dentinoxot is, miért nem használ???

Van olyan időszak, hogy 5 percenként felsír...

Végül nurofent adtam neki, utána aludt-ez azt jelenti, hogy a foga fájt?


2009. ápr. 3. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizony, mozgolódnak, türemkednek a fogcsírák, én is Nurofent szoktam adni a fiamnak éjjelre ha sokat nyöszörög. A Chamomilla nálunk sem vált be. Többen dícsérik még a Dologél-t is fogzásra, én a Dentinoxal meg voltam nappal elégedve.
2009. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Homeosat folyamatosan kell adni, csak akkor hat (www.fogzas.hu)! Igen amúgy valsz a foga miatt van. Nálunk is a nurofen a ments vár éjjelente de az elmúlt 3 hó alatt 4x adtam neki összesen. Próbálom anélkül javítani a helyzetet. Nappal chamomilla (2x5bogyi) dologél alvásnál. Este Viburcol kúp, dologél, ha nagy a fájdalom akkor dentinox (az gyorsabban hat). Nálunk több, mint 3 hója megy ez, most kezd kicsit jobb lenni h áttörte a foga az inyét picit a héten... 8,5 hós kisfiú anyukája
2009. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!