Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki beszél álmában,...

Ha valaki beszél álmában, arra nincs valami "gyógymód? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult,hogy álmomban elkezdtem értelmetlen dolgokat beszélni(meg néha röhögni).

Nem úgy gondolom,hogy beveszek egy gyógyszert és elmúlik.. de mit tudok vele csinálni? Nagyon kellemetlen,hogy reggel azon röhögnek hogy én milyen hülyeséget beszéltem.Ez egyszer el fog múlni magától?

Bocsi,tudom hogy elg hülye kérdés de engem nagyon zavar :(


2010. aug. 22. 18:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Én persze nem emlékszem rá,hogy mit mondtam.
2010. aug. 22. 18:19
 2/7 anonim ***** válasza:

jaj te szegény. nekem is mindig ez van :/ múltkor a barátom tök hülyeségeket kérdezett, mikor együtt aludtunk, és álmomban igennel válaszoltam mindenre elmondása alapján...:S ráadásul van, hogy mászkálok éjjel, és reggel a barátom párnáját nem találtuk, aztán kiderült, hogy a szennyestartóban volt..általam:D :/

15/L

2010. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyukám egész életében beszélt álmában és nem tudott rajta változtatni, ráadásul sokszor idegennyelven beszél:D Szerintem az megoldás lehet ha lefekvés előtt megpróbálsz lenyugodni nem idegeskedni ilyesmik és nyugodtan elaludni
2010. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de nekem meg olyan rosszul esik,amikor rajtam röhögnek :(

És attól is félek,hogy mivan,ha valami csúnyát mondok vagy olyat amit másnak nem kéne tudnia? Szerencsére eddig mondjuk nem sokszor fordult elő. Vagy csak nem mondták. :/

2010. aug. 22. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik kolis társam is ilyen volt, plusz még járkált is. Ő pszichológushoz járt. Próbáld meg, neki segített, kibeszélte magát, írnia kellett az álmairól, meg úgy mindenről és elemezték.
2010. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nevess velük, és örülj, hogy így vidámak a reggeleitek! :)
2010. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem a férjem ki is kérdezett többször álmomban.

Egyszer állítólag megkérdezte, hogy úgy szeretem-e mint régen.

Én meg azt mondtam, hogy nem.

Elég kellemetlen volt számomra, ébren ilyet sohasem mondtam volna, sajna még igaz is, amiket ilyenkor dumálok.


Állítólag rossz idegállapotban éberebben alszol, beszélsz álmodban, de nem tudsz róla, ha kikérdeznek. Rám ez igaz is. Rossz passzban vagyok.

2010. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!