Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt nem hiszem el, Hogy...

Ezt nem hiszem el, Hogy történhetett?

Figyelt kérdés

tegnap azt álmodtam, hogy meghalt a macskánk, mert valaki leszúrta. ma reggel a amcskám természetes halállal meghalt. ez hogy lehet?? hogy hogy megolmádotam? nagyon elvagyok ekseredve :( :( :(

lehet hogy vannak speciális képességeim?


2011. febr. 9. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megérezhetted hogy baj van, vagy véletlen a dolog.
2011. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én pont ma álmodtam azt, hogy nyakon szúrtam egy embert, mert rám támadt és elővette a kését.. Aztán jöttek a nyomozók és mindenki tudta, hogy én voltam ... Ezek után felébredtem viszont én nem találtam hullákat a házam környékén...
2011. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetris ***** válasza:
24%
Vannak spéci képességeid. Például tudsz ekseregni.
2011. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
muszály belém kötni? nagyon rosszul érzem magam emiatt, és most abba kötnek bele, hogy keseregtem.
2011. febr. 9. 17:51
 5/10 tetris ***** válasza:
100%

Jól van na! Bocsánatot kérek, csak hülyéskedtem. Nem volt szándékomban megbántani téged.

A cicát pedig nagyon sajnálom.

2011. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
mindenesetre érdekes...
2011. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámmal azt álmodtuk, hogy megfojtottuk a papagájunkat. Ugyanazon a napon. A madár viszont él és virul. Sztem ha álmodban te ölsz, akkor az "áldozat" valójában sokáig fog élni, ha pedig valami más, akkor... Tudod


Legalábbis ezt logikáztam ki

2011. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát részvétem a sok gyökér miatt aki itt kommentelget !!! szerintem hát megérezhetted hogy ez lesz és ez kifejezetten jó dolog sztem hogy így megálmodtad , elég dúrva véletlen egybessés :) részvétem a macskád miatt :/ és amiket majd így álmodsz az nem mind fog majd megtörténni persze úgyhogy ha valami rosszat álmodsz akkor nem kell egyből félni hogy megvalósul mert sok álomnak ha rossz is sokszor jót jelentenek :) <3
2011. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
egyszer még régen álmodtam hogy kapni fogok egy sony ericson telefont. msánap kaptam is. :D Tényleg :D Igaz! Szerintem lehet h. vannak, vagy csak egyszerűen megálmodtad :)
2011. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én mindigs is azt mondom,hogy véletlenek márpedig nincsenek!Minden okkal történik gondoljunk csak bele de ezt most ne fitogtassuk.Én arra tippelnék,hogy annyira szeretted a macskád és ő is téged,hogy amikor meghalt egyszerűen elbúcsúzott tőled.Sokakkal van ilyen ha mondjuk egy szerettük meghall nekem pl. kiskoromban az egész család nem tudott aludni...egyikünknek olyan volt mintha reflektorral világitanának és nem tudtuk miért nem tudunk aludni aztán reggel jött a hír,hogy egy közeli rokonunk meghalt.Erre nincs tudományos magyarázat ez nagyvalószinüséggel a kötödés egy bizonyos élőlényhez vagy egy emberhez.
2011. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!