Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy szép erdős park közepén találtam magam.

Sétáltam és láttam a melegítőbe öltözött anyukákat akik beszélgettek és gyerekeket akik játszottak.

Aztán megjelent egy elegánsan öltözött gazdag férfi.

Tovább sétáltam és megálltam egy szép háznál.

Ismét megjelent az a férfi,és néztük egymást.

Utána azon kaptam magam,hogy már beszélgetek vele,elmesélte,hogy ő egy 35 éves,üzletember,akit sok nő kihasznált a pénze miatt,csak az anyja él,de ebben a nagy házban egyedül él a kutyájával.

Behívott magához,agyban tudtam,hogy nem helyes bemennem,de nem tudtam a lábamnak parancsolni és bementem.

Elmondtam neki,hogy 19 éves vagyok,amin meglepődött mert érettebb vagyok a koromnál kívül és belül is.

Meghívott egy bálba,de mivel nem volt ruhám így elutasítottam,de ő eljött velem és vett egy ruhát.

A pénztáros a lányának hitt,amin nagyon kiakadt.

Aztán a bálban találtuk magunkat,bemutatta az anyját aki egy idősebb hölgy,aki azt mondta,hogy egy kis csitri vagyok,mint a többi,a fiát pedig idióta pedofilnak nevezte.

Elszaladtam a bálról,a fiú utánam jött,bevallotta most lett először szerelmes és sírt,én megöleltem.

Meg akart csókolni,de én elutasítottam,mert megmondtam én nem érzek iránta semmit.

A fiú eltűnt és ismét az álmom legelején találtam magam.


2011. jan. 28. 15:42
1 2
 11/11 anonim válasza:
apád megdugott az este...gumi nélkül
2011. febr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!