Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy szép erdős park közepén találtam magam.

Sétáltam és láttam a melegítőbe öltözött anyukákat akik beszélgettek és gyerekeket akik játszottak.

Aztán megjelent egy elegánsan öltözött gazdag férfi.

Tovább sétáltam és megálltam egy szép háznál.

Ismét megjelent az a férfi,és néztük egymást.

Utána azon kaptam magam,hogy már beszélgetek vele,elmesélte,hogy ő egy 35 éves,üzletember,akit sok nő kihasznált a pénze miatt,csak az anyja él,de ebben a nagy házban egyedül él a kutyájával.

Behívott magához,agyban tudtam,hogy nem helyes bemennem,de nem tudtam a lábamnak parancsolni és bementem.

Elmondtam neki,hogy 19 éves vagyok,amin meglepődött mert érettebb vagyok a koromnál kívül és belül is.

Meghívott egy bálba,de mivel nem volt ruhám így elutasítottam,de ő eljött velem és vett egy ruhát.

A pénztáros a lányának hitt,amin nagyon kiakadt.

Aztán a bálban találtuk magunkat,bemutatta az anyját aki egy idősebb hölgy,aki azt mondta,hogy egy kis csitri vagyok,mint a többi,a fiát pedig idióta pedofilnak nevezte.

Elszaladtam a bálról,a fiú utánam jött,bevallotta most lett először szerelmes és sírt,én megöleltem.

Meg akart csókolni,de én elutasítottam,mert megmondtam én nem érzek iránta semmit.

A fiú eltűnt és ismét az álmom legelején találtam magam.


2011. jan. 28. 15:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

1 éve van párom,1 hete ment ki külföldre dolgozni,de eszem ágában sincs megcsalni,mert szeretem és ő is engem,

így nem értem ki lehetett ez a férfi.


Kérlek ne az álmos könyvet írjátok mert próbáltam kielemezgetni,de teljesen nem értettem meg.

Tudom,hogy hosszú ezért elnézést kérek,csak valaki válaszoljon!

2011. jan. 28. 15:44
 2/11 anonim ***** válasza:
Hiányzik a párod, vagy sokat vacsoráztál xD vagy nemtudod a tv-t különválasztani az álmaidtól xD
2011. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Este hat után nem eszem,nem szoktam este tévét nézni,a párom az viszont hiányzik.

Még mindig várom azt az értelmes embert aki tudd nekem segíteni :)

2011. jan. 28. 16:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelmű. Azt jelenti, hogy vágyakozol a párod után. Nem vagy biztos a dolgodban, vagy ő nem biztos benned. Kételkedsz és szorongsz emiatt. Próbálod magad nyugtatni és reménykedsz, de mindig ott a kétely. De ez egyben azt is jelenti, hogy nagyon is összeilletek. Mind a kettőtöknek rossz a távoillét, de ennek így kell lennie. Próbálj meg kicsit az ő fejével gondolkofni néha és gyakran kommunikáljatok.
2011. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nocsak eltűnt a két "értelmes" ember válasz :D

Kedves utolsó neked pedig nagyon szépen köszönöm,

hogy segítettél,van abban igazság amit írtál :)

2011. jan. 28. 18:53
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:02 vagyok.


na látod milyen hülye vagy? ugyanis az eltűnt válaszoló is én voltam. Látod ennyit ér az álomfejtés. Csak rögtönöztem valami maszlagot, te meg egyből bevetted. ennyit erről. most ezt a válaszomat is töröltesd gyorsan a moderátorral.

2011. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Még ha hazudtál is,akkor is igazad van :)

Remélem ennyi örömöd lesz az életben,és most már szórakozz mással és remélem halál megjelenik és magával visz minél hamarabb és egy hülyével kevesebb lesz :D

2011. jan. 28. 19:28
 8/11 anonim ***** válasza:
én meg remélem, hogy a kva anyádat te ri.banc
2011. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Neked a sz@r is ízetlen kedves válaszoló?! Semmi nem tetszik? ...Ha nem tetszik a válasz fogalmazd át a kérdésed...nagy igazság :D
2011. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*kedves kérdező...xD sorry
2011. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!