Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valamit jelenthet az, ha a...

Valamit jelenthet az, ha a hónapban másodszor álmodok autóbalesetről?

Figyelt kérdés
Este álmodtam másodszor arról, hogy az autóval a hídról lezuhanok az útról és felriadok, mert olyan érzésem is van mintha zuhannék. Legelőször bátyám vezette az autót szakadó esőben, és egy kanyarnál egyenesen bezuhantunk a patakba mi a településen van. Tegnap pedig én vezettem az autót amivel negáltunk az erdő szélén egy lejtős úton és amikor kiszálltunk az egyik ismerőssel akkor elkezdett hemperegni az autó és összetört. Valaki behozott minket onnan, és én visszamentem oda azzal a terepjáróval ami már 1 hónapja nincs is meg és amikor jöttem haza egyedül vele szakadt az eső és siettem valamiért. Egy tóba majdnem bele is csúsztam a vizes úton. Amikor beértem egy településre egy felüljáróról lecsúsztam és egy ház felé zuhantam. Ekkor megint felriadtam, mert azt éreztem, hogy zuhanok.
2010. dec. 18. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tegnapelőtt is karamboloztam álmomban, és tegnap is. Emlékszem a helyszínre, a kocsikra. Mondjuk, én "nagy álmodó" vagyok, de nem szoktak bejönni. Max. óvatosabban vezetek azon a részen.
2010. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!