Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent autóbalesetről...

Mit jelent autóbalesetről álmodni? Ez jó pár éve volt, de úgy egy két éve bennem van az a tudat h. félek attól h. belevágjak megtanulni vezetni. Ezek lehetnek összefüggésben egymással?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

vedd a kezedbe az életed irányítását! azt jelenti!

ne döntsd el előre, hogy félsz, mert így magadnak gátat építesz!

2010. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez egy érzés,nem döntés,de azért köszi
2010. okt. 15. 19:35
 3/5 anonim válasza:
összefüggenek, de ezt csak akkor győzöd le, ha elmész autót vezetni. én traumás csonttöréseket röntgenezek, láttam már jópár autóbalesetben összetört embert. főleg ezek hatására mindíg féltem akárki mellé beülni az autóba. pl. nem nyújtottam ki a lábam, mert frontális ütközésnél eltörik a lábszáram, és sorolhatnám. tavaly nyáron beiratkoztam vezetni végül, féltem hogy mi lesz, de rendben ment minden. már egyáltalán nem félek, bízom magamban és bánom azt, hogy nem előbb szántam rá magam a jogosítványra.
2010. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mások mellett nem szoktam félni,csak egy magam félnék beülni
2010. okt. 16. 09:50
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a storyt,ügyes vagy h. bizonyítottál magadnak!
2010. okt. 16. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!