Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már másodszor álmodok arról,...

Már másodszor álmodok arról, hogy börtönbe kerülök. Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap és előtte kb egy héttel is azt álmodtam hogy börtönbe csuknak ami tökre nem úgy nézett ki mint egy börtön, de úgy éreztem. Az a vicces, hogy tegnap pl azért csuktak le mert egy görögdinnyét széttörtem a lidl-ben :D Ami még viccesebb hogy mind a kétszer megszöktem mivel nyitva felejtették a kaput. Mondjuk az is fura volt, hogy a börtön egy város közepén volt egy mentőállomás mellet és maga a hely inkább egy műhelyre hasonlított szteroidos izmos nőkkel. Egy szóval elég hülye világot generált az agyam :D


Nem hiszek ebben az álomfejtésben, de ha már kétszer is álmodtam ezt gondoltam megkérdezem. Ja és egyáltalán nincsenek gonosz hajlamaim még soha nem loptam és nem bántottam még soha senkit. Egyébként elég élénk fantáziám van, sok hülyeséget álmodtam már. Ha érdekel vki leírom a legutóbbit.


17/f


2011. júl. 3. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem állsz valami nagy döntés előtt? Szerintem ezt nem úgy kell értelmezni, mint valódi börtönt, hanem egy olyan helyzetet, ahol saját magadnak meg kell szünnöd, és valaki másnak kell engedelmeskedned, azaz korlátozva vagy a cselekvésben, mozgásban, döntéseidben. Jelképes értelemben börtön.
2011. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vagy a legjobban a börtöntől félsz. :)
2011. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát a közeljövőben nem kell semmilyen fontos döntést hoznom. Lehet csak a nyári szünet végétől félek és az iskola a börtön?
2011. júl. 4. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!