Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton ilyet?

Miért álmodok folyton ilyet?

Figyelt kérdés
Állandóan Freddy üldöz az elm utcában megakar ölni de mire megölne felébredek......nagyon félek már lehet h én is meghalok??egy este azt álmodtam h sikerült megvágni a kezemet és másnap reggel elvágtam ugyanott....:S
2010. dec. 11. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

nyugodj meg,az csak egy rendező által kitalált film volt...nem létezik!

az ujjas eset egy véletlen volt :D

2010. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Addig örülj amíg felébredsz.:))
2010. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem tul sok horrort neztel:) egyszeruen ne nezzel iet ha megalmodod az nem epp kisgyerekeknek valo film es gyenge idegzetueknek:) esenkent nezzel komediat..
2010. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozol:) nem álmodtál ilyet;) mert nem valós személy, hogy folyton róla álmodsz, meg ugyanott elvágni? hm..ez komoly? Hogy ne panaszkodj: nem fogsz meghalni, senki nem halt meg álmában!!!
2010. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:DDDDnem álmodtam ilyet...xDcsak szopattalak titeket:DDde páran bevették...szopacs háháhháháhá
2010. dec. 14. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!