Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt? (bővebb...

Miért álmodhattam ezt? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Egy jó barátnőmmel voltunk kocsmában ő beszélgetett az egyik közös ismerősünkkel,közben megjelent a családomból egy két ember(anyukám,az egyik uncsitesóm és a nagymamám.Vettek nekem egy narancslét amit a barátnőm arcába öntöttem,majd elkezdtem őt bántani fizikailag.(fojtogattam)
2010. nov. 28. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Huh... ilyen álmokkal Freud kedvenc páciense lennél...
2010. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem haragudtál mostanában meg valamiért a barátnődre? MOst nem hatalmas összeveszésekre gondolok, hanem esetleg egy olyan dolog miatt is, amit magadba folytottál? Lehet attól is. A kocsma meg csak egy helyszin :D
2010. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
volt régebben egy két nézeteltérésünk.Amúgy az a kocsma ahol voltunk álomban,oda a valóságban is járunk:D
2010. nov. 28. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínü,hogy sérelem ért akkor régen a kocsmában.Szüleid nehezen engednek el otthonról? Vagy elengednek de nem örülnek neki és ez zavar téged
2010. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elengednek annyira nem is zavarja őket,meg nem is szoktam részegen haza állítani
2010. nov. 28. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:

FOJTOGATÓ - -Ellenségre gyanakszol, holott Te vagy a magad ellensége; sorozatosan követsz el olyan dolgokat, amiből kellemetlenséged származik. Megfojtani ismerettent: legyőzöd a benned levő önpusztító tulajdonságokat. Fojtogatni valakit, akit különben ismersz és szeretsz: lázadás egy rádkényszerített érzelem ellen, az önállóságodon esett csorba.

NARANCS - - Megdönthetetlennek hitt vélemény; rosszul viseled el a bírálatot, az ellentmondást.

2010. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez most azért történik, mert a Vénusz Holdja belecsapódtak a Merkúrba, és felborult az egész csillagrendszer és meghal mindenki.
2010. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!