Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Nagyon...

Mit jelenthet ez? Nagyon rossz volt

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy hugom apja megölte hugomat..feldarabolta betette egy falmellé, és oda épített egy szekrényt.. és én ezt végig néztem.. és anyukám meg dolgozott, és hugom apja megfenyegetett, hogy ha elmondom engem is megölt feldarabol és hugom mellé tesz..(hugom 4 éves)és én nem mondtam el anyukámnak míg hugom apja itthon volt mert féltem hogy kiborulna nagyon, ezért megvártam míg elmegy..és kb itt keltem fel.. nem először álmodom már ezt, és nagyon rossz, félelmetes..:(:'( mi miatt álmodhatom már sokadjára ugyan ezt?
2010. nov. 22. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy apukádnak kissé agresszív a viselkedése húgoddal szemben?Esetleg valami miatt féltékeny vagy húgodra?Benned vagy apukádban lehetnek negatív érzések húgod iránt és ez lehet az oka az álmodnak.
2010. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az igaz,hogy sokat kiabál vele..de hugom se egy hűű de jó gyerek..én egyébként hugom apjával jól kijövök.. nem vagyok hugomra féltékeny meg semmi ilyesmi..:S
2010. nov. 22. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álmod arra akar utalni,hogy mások befolyásolnak nincs akarat erőd ettől szorongsz sokat.
2010. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebbe rossz is belegondolni :S
2010. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!