Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodhatnám azt amit...

Hogyan álmodhatnám azt amit akarok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam, hogy lefekvés előtt ezen gondolkodom, majd lefekvéskor becsukom a szemem, nyugis vagyok, és elkezdem átgondolni az álmom. és elalszom, de ugyanúgy folytatódik...
2010. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én mindig így próbálom amikor arról akarok álmodni amiről akarok de eddig soha a büdös életben nem sikerült! Engem is érdekel a titka
2010. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
tisztán?
2010. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne hogyan álmodhatnám azt, amit szeretnék. Nekem nem igazán jön össze, pedig sokat jelentene. Legalább álmomba legyek boldog. :)
2010. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet.:)
2010. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát nekem egyszer sikerult,amikor foglalkoztam ezzel.

az a lenyeg hogy mkikor mar aszol rajojj hogy almodsz

[link] itt asszem le van irva de keresd meg az 1o reszet

2010. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

attól hogy tudod hogy álmodsz még nem feltétlenül tudod irányítani, szerintem ne koncentrálj rá görcsösen hogy mindenképpen kontrollálni akarod, csak néha gondolj rá, inkább az a fontos hogy álmodban jusson eszedbe hogy lehet hogy álmodsz...

nekem volt olyan hogy rájöttem hogy álmodok, pl. emlékeztem hogy mit csináltam aznap és rájöttem hogy már lefeküdtem aludni...

kontrolálni nehezebb pl. ha azt akarod hogy na most akkor irány Párizs az szerintem elég nehéz , bár nem mondom azt hogy lehetetlen , mert pl. már álmodtam azt hogy ott vagyok csak az nem szándékos volt..

nekem általában addig sikerül hogy rájövök hogy álmodok és akkor megpróbálom kontrollálni, olyan dolgokat tenni amiket nem tennék.. ilyenkor általában az van hogy egyre közelebb kerülsz ahhoz hogy felébredj, tehát szerintem azt kell csinálnod hogy átengeded magad újra az álomnak aztán megpróbálsz újra rájönni hogy álmodsz... stb.

2010. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem az aznapi eseményekről vannak éjszaka álmaim.. az esti filmről... a számomra fontos emberekről akikkkel aznap találkoztam...
2010. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én azt hallottam, miszerint meg kell szokni ébren, hogy mindig kétszer nézel az órára. aztán amikor álmodban csinálod ezt, elvileg az óra másodjára más időt fog mutatni és ebből rájössz, hogy csak álmodsz.

nos, én akárhogy próbálkoztam, sehogy sem tudtam berögzíteni magamnak, hogy mindig kétszer nézzem az órát, mindig elfelejtettem. mégis, egyszer mikor álmomban éppen a mindennapi teendőimet csináltam, eszembe jutott, hogy mi van ha ez csak egy álom? rögtön le is ellenőriztem magamnak, megnéztem az órát, de ugyanazt mutatta... így hát elkönyveltem magamban, hogy akkor ez biztos nem egy álom és álmodtam tovább. :) tehát ez a módszer nem nagyon jött össze.

2010. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
bocs 13:21 vagyok, valamit kihagytam. azért kell rájönnöd, hogy csak álmodsz, mert akkor elvileg onnantól "tudatosan" fogsz álmodni és azt csinálsz álmodban amit akarsz. remélem így érthetőbb :)
2010. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!