Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy álmodhatnám azt, amit...

Hogy álmodhatnám azt, amit akarok?

Figyelt kérdés
Igazából ezt a kérdést már rengetegen feltették és én a legtöbbet el is olvastam. Viszont az egyik kérdezőnek küldtek valamilyen linket, ahol nem tudom, hogy pontosan hány hétre le volt írva, hogy egyes napokon mit kell csinálni. Nem találtam a kérdést és így a lniket sem. Ezt keresem.
2010. júl. 25. 04:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg akár itt, interneten az alkotó álom c. könyvet, sok helyen le lehet tölteni. Ezen kívül az általad keresett oldal:


1. hét: [link]

2. hét: [link]


Én magam részéről a könyvet ajánlom neked, meg fogod érteni, mit miért kell csinálnod és hogy mi értelme van annak.

Sok sikert és... szép álmokat :)

2010. júl. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az agykontroll álomkontroll nevű módszerével. Azt nem ígéri, hogy úgy történik valami, ahogy szeretnéd (pl. azt akarom álmodni, hogy X iskolába járok és minden happy), hanem egy adott kérdésedre választ kapsz (pl.hogyan érzem magam ebben az iskolában, ha ezt választom).
2010. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. júl. 25. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!