Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudok álmodni, ha nagyon akarok?

Tudok álmodni, ha nagyon akarok?

Figyelt kérdés

Imádok álmodni, és olyan ritkán történik meg... :( Mindenki aztmondja, ha sokat eszek elalvás elött, rémálmaim lesznek. Mégcsak álmodni se álmodtam:(

Ha egy napomban sok dolog történik, még akkorse.

Álmodni akarok!


2011. júl. 7. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenki álmodik minden este, több alkalommal is. Csak nem emlékszel rá :)


Az jó módszer az álomfelidézésre és arra, hogy jobban emlékezz, hogyha elkezdesz álomnaplót írni vagy egyszerüen csak napközben gondolkodsz az álmodáson, lefekvéskor tudatosítod magadban, hogy emlékezni fogsz rájuk.

2011. júl. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont az a bajom h állandóan minden álmomra emlékszem,sőt!olyan is előfordult már h olyan volt h álmomban azt mondtam magamnak h úgyis csak álom bármit megtehetek(és meg is tettem).Bocsi az OFFért.Csináld azt h lefekvés előtt nagyon erősen koncentrálsz arra amit álmodni szeretnél(de tényleg csak arra!)
2011. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönööööm:)

Ma este is álmodtam de már nemnagyon emlékszek rá... :(

Igazából, mi is az az álomnapló?

2011. júl. 7. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Álomnapló:Reggel felkelsz és leírod bele mit álmodtál.
2011. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!