Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kiesett három fogam álmomban. ...

Kiesett három fogam álmomban. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Borzalmas éjszakán vagyok túl.

A fogaim sorba estek ki, mindig csak arra eszméltem,hogy már a számba van a fog és köpöm ki a kezembe.

Bal felülről esett ki mindhárom, amiből kettő rossz volt egy hibátlan.



tegnapelőtt 06:11
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Haláleset
tegnapelőtt 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gabi bácsi ***** válasza:
30%
Szerintem Bud Spencerrel fogsz találkozni.
tegnapelőtt 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Ez így lehet jó is és rossz is.

Kihulló foggal álmodni

Az álmoskönyv szerint kihulló foggal álmodni általában nem jelent jót, bár van egy-két kivétel. A fogat a szájból kiszedni siralmat jelez. Ha első fogat veszítünk el, az nehéz felejtést jelent. A kihulló fogak halált jósolnak a családban.


Ha rossz fogunk hullik ki álmunkban, akkor valamilyen jó történésre számíthatunk. Ha nyelvünkkel toljunk ki fogainkat a szánkból, akkor szintén valamilyen kellemes dologra számíthatunk.

tegnapelőtt 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
10%

Vannak, akik álmukban csikorgatják a fogukat, ha nem is mindig szó szerint, de erős, görcsös rágást imitálnak. Ennek oka lehet rossz álom, nehéz vacsora, vagy bármilyen szokványos élettani működése az agynak, ami mondjuk csak alkalmi eset.

Ez a görcsös erőlködés az álomban úgy köszön vissza, hogy hűha, már mozognak a fogak, már ki is esett stb.

Utána felébredsz és megkönnyebbülsz, de nem áll össze kép, hogy közben fizikailag is rágódtál erősen.

De ha életed során előfordul még párszor, vagy félálomban arra ébredsz, hogy pont lelepleződik a dolog (vagy szól a barátnő, hogy mi van, álmodban kutya voltál?), egyszer csak összeáll a kép és rájössz, hogy ez ennyi, nem kell belelátni semmi különöset.

Nyilván ennek lehetnek krónikus esetei, aki rendszeresen csikorgatja a fogát, neki szakemberhez kellene fordulni.

tegnapelőtt 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik három hullott ki. Ha elöl, akkor az közeli hozzátartozó halálát jelölei, ha hátul, akkor az távolabbi ismerős halála.
tegnapelőtt 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem ahányszor ilyet álmodta , meghalt valakim. Gyerekkoromtól voltak ilyen álmok.

Ha fájt és vérzett közeli hozzátartozó.

Ha megbarnult, akkor betegség pl esetemben anyam öngyilkossági kísérlete.

Esetleg ha este fogorvosra gondoltál vagy fogakra azert is álmodhatod

tegnapelőtt 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha rossz fogak hullanak ki, az jó hírre utal, viszont a jó fog elvesztése negatív eseményeket jelez előre.
tegnapelőtt 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Túl bonyolítják a dolgokat.


Egy valamit jelent, semmi többet ...


A tudatod komoly problémára gondol ... s ezt senki más nem tudhatja, csak te, hogy mik a lelki problémáid.


Két dolgot lehet tenni ...


Alkalmazkodsz, vagy ellenkezel.


Ez a két lehetőség van.

tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Veszteség, jó vagy rossz értelemben.

Egy ciklus vége általában.

Bizonyos szempontból átalakulás.


Haldoklóknak is ki szokott hullni a foguk haláluk előtt.


De jelezhet életerőhiányt, akaratgyengeséget is.


Én mégis egy ciklus végér tippelnék, egy elengedési fázisban.

tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!