Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kiesett két fogam àlmomban,...

Kiesett két fogam àlmomban, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

38 hetes terhes vagyok, alig tudok valamit aludni, de az èjjel azalatt a kevés idő alatt is ezt álmodtam:

Hirtelen mindkét szemfogam kisett darabokban, gyökerestül.

Szedtem ki a darabokat a számból és néztem a kezemben, majd belenéztem a tükörbe. Nem akartam elhinni hogy ez megtörtént.

Majd hívtam anyukámat, hogy ez van, megkérdeztem tőle hogy ez a is várandossággal jár?

Szerintetek mit jelenthet ez az álom?


2020. júl. 11. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Az álmokban a fogak a hatalmat jelképezik, ha kiesett a fogad az azt is jelentheti hogy megrendült a hited saját magadban
2020. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én sokat aggódom a fogaim miatt, hogy ne legyen semmi bajuk, jól álljanak, sokszor szoktam azt álmodni, hogy kiesnek, vagy nagyon összevissza kezdenek el állni, azért, mert sokat gondolok rájuk.
2020. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az én fogaim rendben vannak, és nem akarom elkiabálni, de egyszer sem fájtak a terhesség alatt. Ahogy belegondolok, csak a fogaimmal nem volt bajom ez alatt a 9 hónap alatt😅 Màr fáj mindenem, ès félek a szüléstől is hogy képes leszek-e rá

Az első válaszoló szerintem közelebb áll a valósághoz, köszönöm!

2020. júl. 11. 15:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!