Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi történik, ha tudatos álom...

Mi történik, ha tudatos álom alatt közlöd az emberekkel, hogy ők nem igaziak?

Figyelt kérdés
Nekem sosincs tudatos álmom, de állítólag néhány ember álmában viccesen reagálnak, ha szembesítik őket :D
szept. 9. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa nagyon. Én többször is csináltam ilyet, akkor nagyon gyorsan szét akar foszlani az álom. Szerintem azért, mert ugye alapjában véve az agyunk ilyenkor kikapcsolja a tudatunkat, és amint szembesítve van vele, hogy ottvagyunk, fel akar ébreszteni.
szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én tudatos álmodás során sosem tudtam semmi extra dolgok csinálni...


Amikor eleinte voltak ilyen álmaim, utána olvastam mi ez, rögtön elhatároztam, hogy rágyúrom magam. Tehát hogy előhozhassam ezt, és akkor majd repülni fogok, tűzlabdákat dobálni, falon átmenni, bármi ilyesmit.

Úgy fogtam fel, hogy szuper erőre tehetek szert ezzel ebben a világban.


Hát nagyot tévedtem.


Én legalábbis úgy jártam, hogy ott vagyok, hogy "magamhoz térek" álmodás közben, tehát előjön a tudatos álom, és így mozgatom a kezem hogy na! Tűzlabda! Menjé'! Meg próbálok repülni, semmi nem történik.


Mint kiderült van egy "gát" az agyban: Ha a tudatalattid pontosan, 100% biztosan tudja, hogy lehetetlen amit kérsz, nem fog megtörténni.

Tehát nyújtogatom a kezem hogy jöjjön már a tűzlabda, de a tudatalattim, ami megteremti ezt a világot 100%-osan tisztában van azzal, hogy ez lehetetlen, nem tudok tűzlabdákat lőni, és persze nem is lövök.


Szerintem emberekkel is ugyan ez lenne. Amint felfedezném, hogy ők nem igaziak, a tudatalattim a másodperc tört része alatt törölné őket, vagy felkeltene.


De ez az én személyes esetem.

Inkább vettem egy VR szemüveget erre a célra :D

szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy régi ismerős mondta álmomban hogy ő nem igazi, ezért nyugodtan smárolhatunk egymással 🤣
szept. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

2-es akkor rosszul csinálod

Ha odaképzelsz egy kiskutyát, akkor megjelenik

Ha elképzeled hogy tűzlabdákat dobálsz, akkor az is megtörténik

Erösen el kell képzelni

szept. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Ha bármi ilyesmivel szembesítem magát az álmot, mindig vége lesz. Pl. kimondom hogy hé nekem nem is itt van tetkóm, hanem máshol, kb. mire végigmondanám, már felébredek.
szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!