Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van minden éjszaka...

Miért van minden éjszaka visszatérő álmom,hogy német katona nő vagyok a második világháborúban?

Figyelt kérdés
jún. 30. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Reinkarnacios alom. Nekem is szokott lenni, sajnos nem tudtam megmenteni az embereket, akiket ram biztak, nem volt idonk elmenekulni.
jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez tényleg reinkarnáció lenne?
jún. 30. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen! Latok olyan helyeket, ahol szeretek lenni es visszateroek, embereket, akiket nem ismerek fel, de pontosan tudom, hogy a barataim. Es romokat, ahonnan nem tudtam kivezetni, akiket uldoztek, mert bekeritettek a nemet katonak. Egyeni velemeny, nem mervado: gyerekkorom ota idegenkedem mindentol, ami nemet...
jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meg német származású vagyok,és csak a németek a mindeneim.
jún. 30. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, megertelek. En az angolokkal es a UK-vel vagyok igy. 17 eve itthon, ebben az orszagban, az elso perctol fogva. Ismeros minden! Londonert meg vagyok zavarodva - irrealis. Es tudom, mi merre van, merre kell menni, holtbiztosan. Deli varosokban szinten. Viszont, amikor latok filmeken nemet katonakat masirozni, felelmetes a latvany, olykor bosszanto. Az innen-onnan rendszeresen felremlo kepekrol, feelingekrol nem is beszelve.
jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
83%
Nekem állandóan az korai 1900-as évek amerikai emlékképek ugranak be állandóan, csak úgy a semmiből, illetve szoktam én is ilyenekről álmodni néha. Szerintem is emlékek régebbről. Csak azt tudom, hogy ebben a világban sosem találom meg azt, amit keresek. Nem tudom megmagyarázni.
jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez ilyen. Valakinek gyermekkorától megvan egy távoli helyszín, nem tudja miért de pörög a "film" és ott szeretne élni. Ha filmeken látja vagy kijut oda csak erősödik az emlék. Teljesen normális mert nem tudunk mást tenni minthogy emlékezünk (vagy nem emlékezünk). Valaki tudatosabb rá, valaki nem.
júl. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!