Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mennyire számít tudatos...

Az mennyire számít tudatos álmodásnak, ha én irányítottam benne magam, de nem tudtam, hogy az álom volt?

Figyelt kérdés
Mármint azt úgy, hogy én nagyjából tudtam magam irányítani az álmomban (kivéve amikor csak úgy random "odébb teleportáltam"), csak nem vettem észre, hogy az álom volt (azért nem csináltam semmi illegálisat benne). Miután fölkeltem, és visszaemlékeztem, akkor jöttem rá, hogy az álom volt (úgy voltak benne dolgok, ahogy a valóságban nem). Most akkor ez mi volt? Hogy tudnám ezt megismételni, de úgy, hogy tudjam is, hogy álmodok?

#valóság #álom #tudás #irányítás #Fölkelés #Megismételés
jún. 28. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Menj be éber tudattal az álomba. Vizualizald azt eroteljesen hogy mozogasz, setalsz, futsz valahol, a kornyezetet is kepzeld el
jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kedves Vezető ***** válasza:

Ez csak egy élethű álom volt, amit valóságosnak éltél meg. A tudatos álmodást el kell sajátítani.

Fogékonynak tűnsz rá, sztm menni fog, de nem mindenkinek ugyanannyi idő.

jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Létezik az álom iranyitasa tanulhato. Szepesi Maria irja ha latsz egy szep patakot , a virágzo fát" mond ezt ébren vagyok vagy álmodom" idővel beépülhet az álomba, fogod tudni irányítani.
jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vékony a határ.
jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!