Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Nem igazán álomról van szó vagy én nem tudom..

Az előbb nem tudom hogy álmodtam-e vagy sem, de mintha a szobámba lettem volna, és erős félelemérzetem volt, mindkét fülembe hasogatott, de nem tudtam mozdulni, próbáltam volna nyúlni a telefonért bekapcsolni a zseblámpát nem ment. Próbáltam felülni az ágyban az se ment.

Nem tudom hogy álom volt-e vagy sem, de lehet nem mert éreztem hogy kocsit hűvös van és be kéne takarózni.


Valaki tudja mi lehetett ez?


jún. 27. 02:54
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Alvásparalízis
jún. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Dementorok ki akarták szivni a lelked
jún. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Skizofréni előjele lehet, fordulj orvoshoz minél előbb!
jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%
Ahogyan 1-es mondja, valószínűleg alvásparalízised volt. Sokakkal előfordul, nem egy kellemes érzés.
jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alvásparalízis lehetett. Nem egyszer éltem már át hasonlót, még parábbakat is (pl a lebénulás után úgy éreztem, hogy remeg az ágy alattam, pár másodperc múlva ki tudtam nyitni a szemem, és a plafon kb 3 centire volt tőlem). Viszont csak akkoriban történt ilyen, amikor műszakban dolgoztam és össze-vissza időrendben tudtam aludni. Miután munkahelyet és pozíciót váltottam, megszűntek az ilyen jellegű élményeim.
jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!