Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hívőket ez véletlen lehetett?...

Hívőket ez véletlen lehetett? vagy van valami üzenete?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt még én is jártam hitgyülibe, de vége lett és többet nem jártam, azóta mindig el gondolkodok hogy vissza megyek...de mindig az a vége hogy nem, de nem felejtettem el amit ott tanultam teljesen.


Na de a lényeg hogy láttam egy ilyen etiópiai éhező gyereket facebookon, ahogy megosztották milyen vékony, volt mellette egy idézet a bibliából, na és én ezen felb..tam magam és oda írtam hogy "na az ilyen idézetekkel laknak jól majd..meg jézus és a szentlélek munkája is itt látszik meg"


Aztán ami az igazán lényeges az egészben hogy azt álmodtam hogy ilyen élő feszület voltam...keresztet formált a testem, majd hirtelen le fele fordult valami erő hatására...hát ennyi történt. Szerintetek ez lehet csak szimpla véletlen vagy azért van meg koncentráltam a témára szimplán? 30f


2023. máj. 23. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Azért álmodtál ezzel, mert előtte lévő napokban ezzel foglalkoztál. Ha nagyon akarod bemesélheted magadnak, hogy isteni jel, de józan ésszel te is tudod, hogy ez nem így van.
2023. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem igen, ennek van üzenete:

a megfordult kereszt ugyanis azt jelenti, hogy a beszólásoddal teret engedtél a sötét oldalnak és megtagadtad a hitedet.

2023. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az ez bennem is teljesen megfordult..meg amit az első is írt az is.
2023. máj. 23. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
6%

Minden jel és mindennek van üzenete, csak meg kell fejteni.


Jól érzed, kedves kérdező! A megnyilvánulásod nem isteni eredetű volt.


Imádkozz és kérd Istent, hogy erősítse meg a hitedet!


Szerintem az Istenhit nem függ össze a vallással és a Hit gyülivel.


Lehet valakinek úgyis hite, h nem tartozik szektákba.


De kétség kívül közösségben, hasonló elveket valló gyülekezetben/felekezetben könnyebb nem megingani.

2023. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!