Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezeket a...

Miért álmodtam ezeket a főnökömről?

Figyelt kérdés

Néhány napja azt álmodtam, hogy mhelyen együtt ebédelünk, otthonról hoztam a feleségem által összeválogatott finomságokat, gondoltam megkínálom, erre kiszedte magának az egészet. Én erre egy cifrát szóltam, de nem neki, hanem magamnak címezve, kb h miért is kínáltam meg.

Ma hajnalban azt álmodtam, hogy nálunk lakott albérletben, abban a szobában, ahol (a valóságban) diákkoromban egymás után több albérlőm is volt. Azon kaptam, hogy betelepült a nappaliba, a szekrénysor helyére beállította a komplett irodáját, és mostantól ott fog dolgozni. Csak én voltam vele otthon (mint anno mikor valóságban diák voltam, az albérlő + én laktunk ott), és már gondoltam, hogy ezt mégsem hagyhatom szó nélkül, de nem tudtam kb azt se, van-e hatásköröm felülbírálni a rendezkedését.

Nos, a valóságban ezzel a munkahelyi vezetőmmel (akit agyműködésem az idézett álmok főszereplőjének tett) nagyon jól kijövünk, abszolút normális, kulturált, barátságos ember, tipikus "jófej". Kizárt, hogy bármi hasonló történne, de más kollégáimmal való viszonylatban se. Ja és még nem is volt látogatóban se nálunk. Amúgy voltak már más nagyon jó főnökeim is (sajnos leváltották/elment attól a cégtől), meg jöttek unszimpatikusabbak is (egyik leépített többünket, másiknak nagyon kellettem volna, de nekem nem kellett az a mhely, így eljöttem), de utóbbiakkal sem volt személyeskedésbe hajló afférunk, max diplomatikus távolságtartás (de vmelyikünk mindig tett róla, hogy ez ne tartson soká). Illetve egykori albérlőimmel se volt sok gond, talán egyvalakit nem csíptem, de ő elég hamar távozott is (de ő se sajátította volna ki így a lakást). Baráti, rokoni, családi kapcsolataimban sincs okom ilyen jelenettől tartani. És magamra se úgy gondolok, hogy nekem magánszemélyként bármit el kellene tűrnöm vkitől.

Viszont általánosságban úgy vélem tudni, az efféle extrém helyzetek az álomban gyakran komoly, egyénileg fel nem ismert belső lelki zavarokra utalnak, ezért lennék kíváncsi, Ti ezt hogyan látjátok.


jún. 26. 23:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!