Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ugyanazt?

Miért álmodom mindig ugyanazt?

Figyelt kérdés
Szinte minden álmomban jelen van egy busz. Valamikor utazok rajta, valamikor a buszállomáson állok, néha csak úgy elmegy mellettem 1-2. Miért?
2010. okt. 31. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen élményedet képtelen vagy feldolgozni, az agyad nem tudja elrakni a "megfellő polcra".
2010. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

busszal nincs semmilyen élményem... bár az igaz, hogy minden nap utazok, de élmény 0.

am köszi a választ.

2010. okt. 31. 11:00
 3/5 anonim válasza:
Az álomban szereplő részleteket nézd, ne az hogy hányszor álmodod ugyan azt. Nézz utána álmoskönyvekben, próbálj arra visszaemlékezni, hogy mien tárgyakat láttál, mik (vagy kik) szerepeltek benne. Ha hiszel az ilyen dolgokban (bár ha ezo kategóriába tetted akkor gondolom igen), akkor olvasd el a jelentéseket, próbáld végiggondolni hogy mi az üzenet. Valószínűleg azért térnek vissza, mert fontos jelentőséggel bírnak, igy amíg megoldatlan, akár ugyanolyan, akár más formában, vissza fog térni.
2010. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocsi, ezt a választ nem erre a kérdésre szántam.

Tudom javasolni, hogy nézz utána a busz jelentésének álmoskönyvben.

2010. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nlcafén azt írja, hogy menekülök a problémák elől. néha ez igaz, de mostanában (mióta ezzel álmodom) nincs jelentős problémám...
2010. okt. 31. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!