Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már több mint 2 hete ugyanazt...

Már több mint 2 hete ugyanazt álmodom de nem tudom mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az álmom: Egy nagyon ismerős fiúval ülök egy búza mezőn ( arra nem rég jöttem rá hogy a fiú az eggyik barátom) mire meg jelen egy fehér galamb pár és a fiú meg csókol elborul az ég és mikor a galamb pár eltünik, a fiú köddé válik és az ég borús marad majd mindig arra ébredek hogy már könnyes a szemem. mit jelenthet az álmom? elmondanátok a fiúnak ha ilyet álmodtok?
2011. júl. 17. 15:14
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon szereted ezt a fiut, még ha magad elől is próbálod titkolni. A szíved mélyén érzed...szóval szerintem azt jelenti h titkon vágysz arra hogy megcsókoljon és veled legyen de félsz a visszautasítástol, attol h miután elmondod neki mitérzel otthagy, eltűnik ...legalábbis szerintem.
2011. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. júl. 17. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Eltűnni változást jelent. Lehet hogy nem jelent nagy bajokat, csak változás áll be az életében. Nehezebbre fordul, küzdenie kell dolgokért, felelősséget kell vállalnia a tetteiért.
2011. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a szerelmet kell az előtérbe helyezni, annak ellenére, hogy megcsókol. Az a fiú tulajdonképpen lehet bárki, akár nő is, családtag is, de olyan vki, aki iránt érzéseket táplálsz. Az hogy eltűnik és borús marad az ég utal arra, hogy félsz az elvesztésétől akárki is legyen az. Persze elmondhatod neki, kérdés hogy vevő-e rá... mindenesetre az álmaidat tudod irányítani, hidd el derűssé tudod változtatni azt az eget :)
2011. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!