Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent hogy mindig ugyanaz...

Mit jelent hogy mindig ugyanazt álmodom más helyeken de végül ugyanazon a helyen kötök ki?

Figyelt kérdés
Mindig azt szoktam álmodni hogy valakivel(mindig mással) elmegyek egy őserdőbe de mindig másikba és a végén már teljesen elfelejtem hogy hogy kell használni az elektromos eszközöket és mire az erdőbe eljön az este és le kéne feküdni hirtelen otthon találom magam a fürdőszobába egy tábortűz mellett
2011. jún. 12. 15:50
 1/2 Succulent válasza:

Jó kérdés... Biztos el akarsz jutni oda, de közbe haza akarsz menni, és az agyad így állítja be. Nekem is volt ehhez hasonló álmom. Az is lehet hogy az estét nem ott akarod átaludni, hanem otthon ( nem kifejezetten a fürdőszobára gondolok )A tábortűz? Hát azt nemtom :D

Remélem segíthettem :)

2011. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cho-CoLatte ***** válasza:

gondold végig kikkel mész, mit jelentenek neked ezek az emberek.

mi a közös a különböző erdőkben, az útban.


tűz

- Általában szerelem, szenvedély, temperamentum. Tüzet gyújtani, éleszteni: szerelmi kihívás; tábortűz: másokért szívesen végzett munka, jó beilleszkedő képesség; tüzet gyújtani kályhában, kandallóban: szeretet, a családért való tevékenykedés; tűzbe esni: rajongó szerelem; házat, szobát meggyújtani: árült veszélyes szerelem; hasznos tárgyat tűzbe dobni: túlzott áldozatvállalás; éghetetlen anyagot például üveget tűzbe dobni: viszonzatlan szerelem; szenvedélyes, erős elhatározás. Éghetetlen anyagot sikeresen meggyújtani: varázserőt tulajdonítasz magadnak. Másra, másokra rágyújtani házat, szobát: fanatikus, szélsőséges elképzelések. Szimbólumot, képet meggyújtani: a magad indulatait feltételezed másokról; a tiedéhez hasonló szenvedélyt hiszel ott is, ahol ez nincs. Tüzet adni, kapni: szerelmi kaland: tüzet oltani: gyötrő féltékenység, szerelmi irigység.

2011. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!