Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Mié...

Mit jelenthet ez az álom? Miért álmodhattam ezt?

Figyelt kérdés

Sok évvel ezelőtt álmodtam, de nagyon megmaradt valamiért.

Az egész úgy kezdődött hogy egy idegen faluban eltévedtem, haza akartam jutni, egyedül voltam.

Aztán odaértem egy olyan házhoz, ami szinte majdnem/teljesen úgy nézett ki mint a mi házunk, fehér volt barna ablakokkal.

Udvar az vagy hátul volt a ház mögött vagy egyáltalán nem is volt ezt nem tudom. Az az érdekes hogy még a környezetre is emlékszem, a ház tele volt virágokkal, nagyra nőtt rózsa is volt köztük, nyári meleg nap volt, sütött a nap, volt pár felhő is emlékeim szerint.

Utána valahogy bekerültem a házba, ahol a nagyszüleimre emlékeztető idős emberek voltak, a bácsin szemüveg is volt. Megkérdeztem tőlük hol vagyok, de a válaszra sajnos már nem emlékszem.

Olyan volt mintha valami párhuzamos dimenzióban lennék vagy nem tudom.



máj. 31. 01:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Érdekes. Nem hiszem hogy előttünk nagyon laktak volna, nagyszüleim toldottak a házba
júl. 15. 13:57
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!