Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelenthet, ha régen...

Az mit jelenthet, ha régen álmomban konfliktusba kerültem menekültem, vagy béke jelet mutattam, de mostanában bármilyen lidérces az álom leütöm/nyakon szurom/kivégzem az ártó entitást?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 20:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Most tőlem menekülnek ilyen álmokban
ápr. 30. 20:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Mostanaban lett önuralmad. Magadat győzöd le álmodban. Minden küzdősportórán azt tanítják,h a legnehezebb sajàt magad legyőzni.
máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
máj. 3. 11:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel szúrtad le és hogyan? Hogyan végzed ki őket? Volt vérük? Rádment?
máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig megfoghatatlanok voltak és távoliak az ellenségeim álmaimban (mint mikor telefonon zaklatnak valakit egy filmben), de most ezek eltűntek és ha szemtől szembe jönnek, akkor valami nagy fegyverrel, láncfűrész, késsel megyek és van ugyan vér de át is kerülök másik álomba. Nagyon változó. Van mikor hétköznapi dologgal álmodok ami régen történt, ott nem alakul ki konfliktus és csak úgy nem kezdek neki rombolni se.
máj. 3. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem régen nem mertél szembenézni a félelmeiddel,most igen.

Nem ér sok konfliktus a mindennapokban ? Vagy magadban örlődsz valami miatt? Így dolgozod fel.

máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából azóta ilyenek az álmaim, mióta szedek xanaxot és hangulatjavítót. Több lett az önbizalmam, viszont szeretek alapból horror dolgokat nézni illetve zenékben is hasonlókat hallgatok. Szerintem is megerősödhettem szellemileg.
máj. 3. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek mérgek,terhelik a májad veséd és bizonyitott,hogy rémálmaid lesznek tőle meg egyéb problémáid. Sak elfedi a valódi okot. Ezzel szőnyeg alá söpörted a problémáid csak sajnos. Egy kategóriába esik azzal,mintha kokainoznàl.
máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
pont hogy így jobb meg az álmok is
máj. 5. 11:19
 10/10 A kérdező kommentje:
a valódi okkal nem tudok mit csinálni mert ahhoz az kéne hogy az emberiség megsemmisüljön. de köszi
máj. 5. 11:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!