Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez? Csak én vagyok...

Miért van ez? Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
Éjszaka pontosan 3:33-kor keltem fel. Nem ez volt az első eset. Tudom,hogy google a barátom, de nem tudtam meg semmit ezzel kapcsolatban.(Láttam az "Ördögűzés Emily Rose Üdvéért" című filmet, abban is 3:33 szerepel...)Ha valaki tud olyan okot erre,ami nincs a filmben, az kérem írjon!Előre is köszönöm..
2010. okt. 22. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó én mindig pontban %:29kor kelek fel, és még nem jött értem a Zsákos ember sem, és poltergeistünk sincs :)

Egyszerűen beállt a belső órád, ahogy nekem is :)

2010. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
bocs, nem %, hanem 5:29
2010. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1236..


Ide akartam írni kommentnek a 11:11-et is, amit már olvastam valahol hogy vannak emberek, akik pont 11:11kor kelnek fel/néznek az órára. Meg hogy én elég sokszor nézek az órára 13:37kor, ami kockául azt jelenti hogy leet, azaz elit :) ennek biztos nem spirituális okai vannak :D

Csak feltűnik, ha 13:37 van, hogy zsííír, leet időpont! :)


de ehelyett csak ezt írtam:

"Sok dolog történik velünk életünk során aminek nagyon kicsi a valószínűsége, de ez törvényszerű. :)


Egyik nyíregyházi barátom Miskolcon találkozott egy arccal valami kocsmában, akivel elkezdett beszélgetni. Kiderült hogy az a miskolci arc is nyíregyházán lakott egy ideig. Aztán kiderült hogy ugyanabban az utcában, ahol a haverom. Úgyhogy a poén kedvéért megkérdezte a haverom a házszámot is, és kiderült hogy ugyanabban a házban! :D

Na ennek mi az esélye. Valószínűleg nagyon kicsi, és magyarországon 10 évbe egyszer történik ilyen. És ez pont a haverommal történt. (Jaés a srác elmondta a nevét is, a haverom megkérdezte a szüleit, és tényleg valami ilyen nevűektől vették a házat)


Az 5ös lottóra is kicsi az esély. Mégis szoktak nyerni.


De ez, hogy egy kisgyerek lenyomjon 3x egymás után egy számot egy telefonon, nem olyan lehetetlen dolog. Ha 3 különböző szám lenne a fenevad száma, az sokat csökkentene az esélyeken :)"

2010. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én egy időben folyton 11:22-kor néztem az órára, meg elég sok helyen előfordult még ez a szám. de nem történt semmi különös.
2010. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bioritmusod beállt erre az időre, nincs ebben semmi extra, valószínűleg a rendszeres napirendedben keresendő az ok, nem kell semmi misztikusat mögé gondolni (amúgy pedig ki tudja, mennyire pontos az órád, lehet, hogy siet vagy késik, sőt, ha merül benne az elem, egy idő után elkezd késni, ugyanígy, ha felhúzós óra, sőt, a számítógépek órájára se lehet hagyatkozni, mert ahány helyen találkoztam számítógéppel, 1-2 perc eltérés volt, akár egy irodán belül is...).
2010. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!