Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy ezzel a...

Miért van az hogy ezzel a személyel álmodok?

Figyelt kérdés
Eggyik jó haveról van szó. Általába vele is még msn-en beszélgetek aztán megyek aludniazért irom mert lehet hozzá köze. Régebben azt álmodtam hogy feljelent és utána hülyének nézik a bíróságon is mindenki kineveti. Most meg azt álmodtam hogy futunk valahol és elcsapja őt a busz és meghal és hogy cserbehagyom, senkinek se mondtam el hogy én is vele voltam és hogy lehet hogy az én hibám
2011. márc. 4. 23:54
 1/2 anonim válasza:
Sokat gondolsz rá elalvás előtt. Annak tényleg lehet köze hozzá, hogy lefekvés előtt beszélsz vele. Tudat alatt megmarad a dologból valami, s ez előjön álmodban, persze kicsit furcsább formában.
2011. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek előfurdulnak, legfőképpen akkor ha nagyon erősen gondolsz rá! Nekem is volt már ilyen, hogy éppen az egyik uszodában voltam, ott volt a legjobb barátom is, aztán hirtelen betörtek oda a barátomat megkötözték majd beledobták a vízbe és megfulladt! Hirtelen felébredtem és egy hajszálnyit elérzékenyültem! Gondolj valami másra!
2011. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!