Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy anyu...

Azt álmodtam, hogy anyu meghalt. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa volt ez az álom.Soha nem szoktam anyuról álmosni.Az éjjel az álmodtam, hogy meghalt, de mégsem....?Már meg volt a koporsója, mindenki gyülekezett a temetésre, és ott volt anyu is.Magyarázott, hogy mit hogy,melyik szöveg miért került a koporsóra, meg fogadtuk akik oda értek a ravatalozóba.Rémes volt.Nem vagyok egy félős, de amikor felébredtem, nem mertem kimenni a mosdóba, csak úgy, hogy világos legyen.Pedig soha nem szoktam éjjel lámpát kapcsolni...De ha sötét volt, csak az ő arcát láttam magam előtt.De hogy élően e vagy holtan, nem tudom..

Mit jelenthet ez az egész?


2010. okt. 19. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már szinte minden családtagom halálát megálmodtam. Apuét többször is. Szerintem azért mert féltjük őket. Nem akarjuk elveszíteni őket.
2010. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valakinek a halálát megálmodni állítólag azt jelenti, hogy az illető sokáig fog élni.
2010. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!