Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges, hogy újraálmodtam...

Lehetséges, hogy újraálmodtam egy kiskori álmom? Mi lehet ennek a jelnetése?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete lehetett, hogy ez megtörtént. Egy sziklákkal övezett kastélyban voltam. Kívülről lakatlannak tűnt, belülről piszkos volt, de mégis éltek ott. Téli volt a táj és egy szolgáló kikísért engem a kastély teraszára, innen fel kellett másznom a kastély legnagyobb tornyába az uralkodó parancsára. Kiléptem a teraszra, az tele volt emberekkel akiknek fakó volt az arca, mint a hulláknak. Itt felkeltem. Mi lehet ennek a jelentése? Vgay csak egy rossz álom volt?
2010. okt. 16. 14:06
 1/1 anonim válasza:

Régebben olvastam valahol, hogy az álmok addig ismétlődnek még egy kis része meg nem valósul belőle.

Én például nagyon sokszor álmodtam,hogy zuhanok. Nem feltétlenül minden éjszak. Volt,hogy 2évig nem álmodtam és egyszer lezuhantam a lépcső tejéről. 3hétig kómába voltam és azóta nem álmodtam, hogy zuhanok.

2010. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!