Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (pszichológiai értelemben leginkább)

Figyelt kérdés

netes munkám van. kb tél óta van egy másik személy aki hasonló munkát végez csak ő sokkal többet keres mert érdekesebb dolgokat csinál, stb. de azért én is keresek bőven.

nem is igazán foglalkoztam vele, csak néha ránézek de a többire is.


ma éjjel azt álmodtam hogy a régi szaksulim egyik termében ültem ezzel a nővel és beszélgettünk hogy hogyan lehetnék sikeresebb a munkámban. azt tanácsolta hogy többet közvetítsek mobilról , meg még mondott pár tanácsot amiket itt nem mondanék el.


nagyon furcsa volt ez, főleg hogy én nem is foglalkoztam nagyon vele, meg mi az hogy a régi sulimban voltunk?


pszichológiai értelemben mit jelenthet ez az álom? ezoterikus dolgokat is mondhattok, de inkább a pszichológiai háttere érdekelne mert rég álmodtam ilyen furcsát.



2023. jún. 15. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álomalakok elmondhatnak neked olyan dolgokat, amiket tudsz, de nem sejtesz.

Paul Tholey - Alkotó álom, ebben bővebben írnak róla.

Valamint a Twin Peaks is erről szól valahol, az ügynök rendszeresen kap tőlük segítséget.

2023. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élet tapasztalatot szerzel épp azé vagy iskolában.
2023. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tudi333 ***** válasza:
Azt jelenti, hogy irigykedsz rá tudatalatt, hogy többet keres vagy sikeresebb. Így a kerdés feltevés alapján. Mert egyből azt hoztad fel, hogy többet keres, de ez nem zavar, táhát valamilyen szjnten zavar. Ha segített ugye álmodban szakmailag, az azt jelenti többre tartod szakmailag, nálad jobbnak. Dd ez lehet egy "pillanatnyi" dolog is nálad.
2023. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!