Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez tényleg meg fog történni?

Ez tényleg meg fog történni?

Figyelt kérdés

Tegnap már elég korán felriadtam, de szerencsére vissza tudtam aludni. Arra emlékszem, hogy virágos réten ébredek a tűző napra, szinte belehasított a fájdalom a szemembe. Hangos zene szólt, majmok táncoltak körülöttem :S. Erre nagyon megijedtem, és elkezdtem futni a közeli erdőbe. Aztán hirtelen elsötétült minden, esni kezdett és fázni kezdtem, soha nem féltem még ennyire. Már nem akartam tovább futni, teljesen leblokkoltam. Azt kívántam, bár vége lenne a világnak és ezzel a félelmemnek is, csak remegtem. Azt hittem sosem lesz vége, de aztán odafutott hozzám a volt barátom és rámmosolygott. Ez nagyon jól esett, hirtelen úgy tűnt van kiút. De aztán egy kést vett elő, és üldözni kezdett, rohanni kezdtem. Annyira sírtam a rohanás közben, hogy hiába nem ért utol, akkor is, véget akartam az egésznek vetni, feladtam, összetörtem. Egy szakadék előtt álltam, a barátom sehol, én mégis leugrottam.

Ez az álom nagy hatással volt rám, azóta elaludni sem merek. Félek, hogy nem csak álom volt, hanem valamilyen formában újra megtörténik.


2010. okt. 6. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy sima álom, én is szoktam hasonló "hülyeségeket" álmodni. Nyugi, csak egy álom! :)
2010. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
igen szerintem apszoluth reális hisz kinek nincs olyan napja mikor hangos zene mellett majmok táncoltak körülötte? háháháhá :D pff :D
2010. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
A sorsod nem kerülheted el. Vesd le magad a szakadékon még ma!
2010. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a szöveget, de a kártyák azt üzenik, hogy lehet.
2010. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Son ***** válasza:
ez csak hülye álom...én is álmodta már olyan hogyaz összes barátom meg akart enni meg ilyesmi...másnap ugyanugy minden rendben volt ...én is álmomba sokszor szoktam öngyilkos lennixDlehet valami belső depi...xD
2010. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!