Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az? Este fölkeltem,...

Mi volt az? Este fölkeltem, és tudom hogy nem álmodtam.

Figyelt kérdés
Nem álmodtam tudom!De szerintem mégis idetartozik.Este fölkeltem, és egy fekete emberi alak psztegett(mondta hogy csönd).De kicsit sem volt gonosz energiája.Teljesen nyugodtam átfordultam a másik oldalamra, azt gondolva hogy képzelődtem.Kérem tisztelt nyominger olvasóimat ha hülyeségeket akarnak írni egyenesen diliházba menjenek.
2010. szept. 27. 19:09
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

17:39

Végre egy normális válasz!

2010. okt. 8. 13:12
 22/27 anonim ***** válasza:
17:39 egy a biztos.Amit bear grllys mond legfontosabb tanácsnak ha eltávedünk a sivatagba .ne essünk pánikba.Amugy én az őranyalokban hiszek de ufokban nem toom.Nem olyan biztos a hitem bennük.inkább isten
2010. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
szellem lehetett, sokan látnak szellemet mikor hirtelen felkelnek. Barátnőm nem hitt ezekben és hajnalban ő felkelt és pont az asztalra nézet,mivel az volt vele szembe és ott ült egy magas ficko de az csak előrefele nézett és elfordult oldalra a bnőm,hogy felkeltsen és visszafordult már nem volt ott az alak
2010. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Dehogynem raktad beléd fémtárgyat, egy jó nagy vibrátort amiért ilyen kis 12 éves idióta vagy aki bepofázik elöre mindenkinek -.-


16/L

2010. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Bomo válasza:

Őszintén, miért nem lehet normális választ adni? [kivéve aki adott.] Szerintem is alvásparalízis lehetett vagy valami hasonló... Vagy lehet, hogy őrengyal.:D Viszont azt nem értem, hogy 20:51-nek mi a f*szért kellett belerángatni a vallást ebbe az egészbe?:D Az egyáltalán nem kamu. Mondj rá egy alapos okot azon kívűl, hogy pogány vagy.:D

F/13

2010. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

20:51-A pszichiátria,pszichológia szakmában dolgozóknál szakmai ártalom,hogy mindenkinek megkérdőjelezik az épelméjűségét és ha az illető ráadásul még fura jelenséget is lát véletlenül,hát mi sem egyszerűbb,mint kijelenteni,hogy hallucinál,mert baj van a fejében.

Szóval,ha valaki furcsa jelenséget lát,jobb,ha nem egy pszichiáternek meséli el először.Azt inkább hagyja legvégső esetnek és akkor sem kell,hogy az ember messzemenő magyarázatra számítson.akkor már inkább keressen fel egy parapszichológust.

2010. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

OFF:

"Az egyáltalán nem kamu. Mondj rá egy alapos okot azon kívűl, hogy pogány vagy.:D

F/13"


Te egy 13 éves kisfiú vagy. Nyilván szüleid erőltették rád a vallást, vagy szó szerint vagy gyerekkorod óta így neveltek. Ez még oké... Úgy ahogy.. bár szerintem az ilyenből ki kéne hagyni az emberek gyerekét 18 éves kor alatt, hogy utána saját maga döntsön arról vallásos akar e lenni vagy sem. Addig túlságosan befolyásolható, és nyilván a szüleidről veszel példát, kiről másról? Viszont bármily gáz is, némi történelmi ismerettel könnyen rájöhetsz, hogy a vallást egy egykori birodalomban az elnyomás ellen alakult ki, azért mert az emberek hinni akartak egy szebb világban. Az elnyomott réteg kezdett hinni ebben, akkor ez azért más formában létezett. Utána az állam (Római Bir) rájött, hogy ennek a vallásnak államerősítő szerepe is lehet, és kiragadta a többi több száz ugyanilyen szintű vallásból, és átalakította a saját kénye-kedvére, és államvallássá tette. A pontos politikai és gazdasági okaiba most nem mennék bele, nyiss ki egy törikönyvet. Mindezt csak azért mondtam, hogy lásd, az elmúlt 2000 évben miért alakult ki, és utána miért változott a vallás, szinte észrevétlenül, épp az akkor szükséges dologra. Amiben anno akkor hinni kezdtek, már rég nem abban hisznek a mai keresztények. Miért pont a mostani hited lenne 'valóságos'? Miért lenne egyáltalán az egész vallás valóságos? Mert több millió ember halt meg miatta? A vallás egy undorító dolog. A középkori államok 'keresztes háború'nak keresztelték a saját földszerző és zsákmányszerző hadjárataikat, mit gondolsz miért maradt fent a kereszténység? Az országoknak ismét szükségük volt valamire, amivel igazolhatják kegyetlenkedéseiket, hóditásaikat az igazságtalan államszervezet fenntartásához. Mivel a saját országukban a gazdaság romokban volt , mástól kellett elvenni. Ehhez viszont nem voltak egymaguk elég erősek, így szükség volt az egyház, és a többi keresztény ország támogatására. Így fenntartották a keresztény hitet, és a papok szerint (nem részletezném a Biblia miket ír a gyilkosságokról) jó és kívánatos dolog volt a keresztény háborúk lefolytatása, stb. Számos (még minimum több 10 példát tudnék mondani az én hiányos történelmi ismereteimmel is ) más ilyen kétszínű és álszent dolgáról tudunk/ok a kereszténységnek. Mind hiteles, bizonyítható tényeken alapszik. Ettől függetlenül még igazad van, akár lehetne valóságos is maga a hit, amely csak a körülmények áldozata lett. De még ez sem igaz. Nem hiheted, hogy Isten 7 nap alatt teremtette a világot stb.. Az evolúció elmélet magyarázatot ad mindenre.. Gondolod hogy 2000 éve meg tudtak válaszolni egy olyan kérdést amit csak napjainkban sikerül teljes mértékben kielégítő választ találni? Akkoriban amikor még arról se tudtak hogy a föld forog ill gömb alakú? Apropó.. az egyház mennyi ideig is tagadta azt hogy nem a Föld van a világegyetem középpontjában? Hány embert is végeztetett ki inkvízíció néven akik ezt állították? Mert egyszerűen megtalálták a választ OLYAN KÉRDÉSEKRE RACIONÁLISAN, AMIKRE AZ ADDIGI KOROKBAN NEM TUDTAK VÁLASZT ADNI! Értitek már? A vallás egésze azon alapult, hogy az emberek megmagyarázhatatlan jelenségeket próbáltak a saját kezdetleges eszközeikkel megmagyarázni-és ahogy megtudták magyarázni, az egyház ahelyett hogy megújult volna, nem volt hajlandó szembenézni az új problémákkal-jött az inkvizíció, kivégzések, satöbbi. Az egyház ma egy rég letűnt kor csonkja, maradványa, akikben még azok hisznek, akik félnek a haláltól, nem képesek egyes dolgokkal emelt fővel szembenézni. És állítom, akad olyan ember is , aki jó , mondhatni keresztényhez méltó életet él- ezt ti is megtehetitek, anélkül hogy minden alapot nélkülöző állításokban hisztek-Gondoljátok , hogy Isten, aki 1 nap alatt teremtette meg a nappalt, kegyes lesz az emberekhez mert azok felhúztak neki pár templomot a hívök véres verejtékkel megkeresett pénzéből? Ugyan kérlek..

Ha valaki válaszol erre kérem érdemi választ adjon, védheti a vallást, de azt józan racionális megmagyarázható és alátámasztható érvekkel tegye. Én is próbáltam tisztelettel írni.

(tudom a téma nem feltétlen kapcsolódik teljes mértékben ide, mégis fontosnak tartottam megjegyezni, lehet nyitok neki külön topikot.)

2010. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!