Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az? Este fölkeltem,...

Mi volt az? Este fölkeltem, és tudom hogy nem álmodtam.

Figyelt kérdés
Nem álmodtam tudom!De szerintem mégis idetartozik.Este fölkeltem, és egy fekete emberi alak psztegett(mondta hogy csönd).De kicsit sem volt gonosz energiája.Teljesen nyugodtam átfordultam a másik oldalamra, azt gondolva hogy képzelődtem.Kérem tisztelt nyominger olvasóimat ha hülyeségeket akarnak írni egyenesen diliházba menjenek.
2010. szept. 27. 19:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nekem apukám mesélte, hogy egyszer mikor még fiatalok voltak anyukámmal feküdtek az ágyba, ő éppen elmélkedett anyám meg olvasott. Aztán egyszer csak víz alatt találta magát és egy csónakot látott lebegni kb.2méterrel felettük.

Aztán rájött, hogy nincs ott víz és álmában elkezdett vergődni és kiáltozni, hogy CSÓNAK!!! meg. hogy le fog esni...aztán anyukám felkeltette, hogy Jézusom mi baja...

Szóval neki is olyan volt mintha ébren lenne ugyan arról beszélünk?

2010. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Egyébként mi $zart csinálnának a földön kívüliek veled? Ez már komolyan nevetséges...Nem vagyok szkeptikus, de most komolyan...A tudósok szerint Baromi nagy az univerzum, és nincs civilizáció főleg nem fejlett, nagyon sok fényévre.

Szóval kb. az h egyáltalán idejönne bármi is annyi az esélye, mint egy lottó ötös, ha nem kisebb... csak simán odaképzeltél valamit!Nekem is volt már, hogy nem mertem a plafonra nézni, mert tudtam, hogy ott egy szőrös falmászó szörny, aztán kiszaladtam miután elszámoltam nagy nagyon lassan 3-ig...

2010. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én szellemre tippelek.
2010. szept. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
hát ha nem ismerős volt akkor tutira IDEGEN.
2010. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Hello !


Szerintem az "egy elmosódott alak áll az ágyamnál", lehet egy kisgyermekkori vagy fiatalkori trauma kihatása a felnőtt életedre. Próbáld felszabadítani azokat a gátakat az elmédben amik esetleg egy ilyen dologra vezethetők vissza, lehet hogy emlékezni fogsz valakire vagy valamire és kérdéseidre máris megtalálod a választ. A tudatalattid lehet így akar jelezni neked, hogy valami belül el van temetve.

2010. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Tegnap kijött belőlem egy fémdarab!XD viccet félretéve semmi gyanúsat nem találtak.Azok a nyomingerek, akik nem hisznek ezekben, csak jönnek ide rajtunk röhögni...De nem értem miért pont egy 12 éves Budapesti gyereket rabolnának el?Valaki azt mondta, ő is látott ilyet csak női alakot.Én fiút.Azt mondta, lehet őrangyal volt
2010. szept. 28. 13:29
 17/27 anonim ***** válasza:
Hja,hogy 12 éves vagy.... még az sem igaz amit ébren látsz,nemhogy félálomban.Még magadat sem látod tisztán a félig kinyílt öntudatoddal töki.
2010. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
b*zd meg
2010. szept. 29. 14:21
 19/27 anonim ***** válasza:
59%

B*zd meg te.

Hallottál már olyanról, hogy alvási paralízis? Akkor rohadt gyorsan nézz utána.

Amíg meg nem próbálsz reális magyarázatot keresni a veled történtekre, hanem azonnal azon kattogsz, hogy biztos ufók látogatnak, addig bizony egy nyominger pÖcsedli maradsz.

Mondom ezt én, aki nem utasítja el az ufók meg a paranormális jelenségeket, de téged egyszerűen nem lehet komolyan venni.

Köszöntem.

2010. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Azt nem értem mért kezelik az emberek a gyerekek problémáit,ilyen dolgait mintha nem lennének komolyak,és főleg az ilyen dolgokat mért nem veszik feleannyira sem komolyan mint sajátjukat,vagy másokét.Szóval ez az őrangyal dolog nem olyan hülyeség,már ha léteznek.Szerintem lehetséges dolgok amiket írtak eddig,csak az UFO-s nem túl valószínű,bár nem tudni,semmi sem biztos.
2010. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!