Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az? Este fölkeltem,...

Mi volt az? Este fölkeltem, és tudom hogy nem álmodtam.

Figyelt kérdés
Nem álmodtam tudom!De szerintem mégis idetartozik.Este fölkeltem, és egy fekete emberi alak psztegett(mondta hogy csönd).De kicsit sem volt gonosz energiája.Teljesen nyugodtam átfordultam a másik oldalamra, azt gondolva hogy képzelődtem.Kérem tisztelt nyominger olvasóimat ha hülyeségeket akarnak írni egyenesen diliházba menjenek.
2010. szept. 27. 19:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
nézd meg mi hiányzik otthonról
2010. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
88%
első lol. Jót röhögtem:D
2010. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%
sztem egy földönkívüli lény volt. másra nem emlékszel? pár perccel , vagy órával azelőtt mi történt? sztem lehet hogy elraboltak ,és akkor hoztak vissza . viszonylag elég gyakori jelenség ez . Majd írj !
2010. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Emberi alak volt, biztos.Ami igaz az igaz, mostanában tojok az idegenektől.De nem rémlik semmi hogy fémdarabot tettek belém.
2010. szept. 27. 20:14
 5/27 A kérdező kommentje:
Ja és hogy utána eltűnt
2010. szept. 27. 20:14
 6/27 anonim válasza:
Biztos h idegen volt, csak valahogy megváltoztatta a kinézetét.
2010. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

mi ez a megszólítás "tisztelt nyominger olvasóim" na most akkor ez kire is vonatkozik?

am sztem az 1. válaszolónak lehet igaza... de komolyan. amugy nem hiszem h idegenek voltak... inkább egy dimenziókapu nyitvamaradt valahogyan és láttál valamit.

2010. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Amúgy bátor vagy. Én fiú létemre ordítottam volna meg minden.
2010. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

Már bocs, de ez totál megmagyarázható pszichológiailag. Alvás közben agyunk 10Hz-en, ébrenlét során 20Hz-en mozog. 10Hz esetében nagyobb a kapcsolatunk a szellemvilággal/tudatalattinkkal (ki melyikben hisz), így élénkebben látjuk ezeket a dolgokat, de mikor ébredünk, agyunk nem kapcsol vissza rögvest 20Hz-re. Kb. mint egy egyenletesen gyorsuló autó. Tehát felébredtél, félálomban az agyad mozoghatott úgy 15Hz-en, így teljesen természetes, hogy olyan alakot láttál, aki egyébként az álmod szereplője lett volna.


+1 tanács: a nyominger olvasókat és a diliházat én is mellőzném a kérdésből, már csak azért is, mert olaj a tűzre, de hadd ne adjak már szociális tanácsokat is. :)

2010. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Vizsgáld át magad. Nincs e heg, tűszúrás nyom például a karodon, a vénáknál. Vagy a hasadon, arcodon valami jel, ami addig nem volt ott. Elképzelhető, hogy elvittek a földönkívüliek és megvizsgáltak. De nem kell tőlük félni.
2010. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!