Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kínzó, szürrealista álmom 2....

Kínzó, szürrealista álmom 2. (Abszurd szimbólum? )

Figyelt kérdés

Szenvedélybetegek reményt váró találkozójára keveredtem, a kívülállók nyugalmával és együttérzésével. Bal oldalon emberek, jobb oldalon valós és képzeletbeli állatok, lények várakoztak. Ahogy beléptem, egy alkoholista, Hitler-bajuszú gimnazista lány veszekedett csúnyán egy heroin-függő, meztelenre tenyésztett birkával, akinek a kezére egy termetes pacal (marhagyomor) volt tekerve. A csupasz cigája önkívületi állapotban Hip-Hop-ot táncolt, de eközben elviselhetetlen fejhangon énekelte a Nothing Else Matters-t a Metallica-tól. Egy szeplős tibeti kuvik, akinek 1,2 ezrelék volt a véralkohol szintje, sugárban hányta ki a tegnapi vacsoráját: egy roborovszki törpehörcsög szőrös mellehúsát. Egy lógó mellű fiatalkorú ördög két, zsugorított vízilovat szoptatott szőrös csecsbimbóiból, közben remegő kézzel nyúlkált egy Unicumos üveg után. Egy kerekes székben ülő szlovák boszorkány harsányan sértegetett egy gyógyszerfüggő bakkecskét a Twitteren - mondván - "Te, szakállas genetikai baklövés, hogy képzeled, hogy anyádat repedtsarkú, káposzta zabálónak nevezed." Ezt én sem hagyhattam szó nélkül; megpörgettem a vén banyát a székében, és addig pofoztam a bibircsókost, amíg el nem árulta az elektronikus menetstabilizátor működési elvét. Egy sötét sarokban - szárnyukban drogos tűvel - napokban megtermékenyített paksi tyúkok főztek halászlét sovány lófejből és hermafrodita pulykák epével szennyezett zúzájából. Tettek bele porcos gégét, petyhüdt végbélrózsát, mentolos lángost. Menekültem a kijárat felé, ahol egy két méter magas törpenyúl megállított és így szólt: "Te, fertelmesen peckes ember! Ne erre menj el, mert leverlek, meghempergetlek, s eltemetlek. Kekeckedsz, embereskedsz velem, mert emeletes termetemet nem kedveled? Lehet: nem tetszem neked, de ne feledd, leteperlek, megeszlek egyben."

Ekkor felriadtam és reménykedve gondoltam a jövőre...


Mit takarhat ez a szimbólumrendszer?


2010. szept. 25. 21:22
 1/8 anonim válasza:
100%

:DD

tökjó, értékelem az iróniát.(ilyen részletekre nem emlékszel az álmodból) Éééés tényleg nem lehet álmotfejteni pusztán a szimbólumokból, esetleg komoly pszichológiával, az személy ismeretével, és pszichoanalízissel.

2010. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a szürrealista szimbólum egyveleg azt jelenti, hogy elmebeteg vagy! Az álmok fejthetők...de nem elmebetegek számára...bocsi
2010. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 21:33-as! Sem álomfejtőnek, sem pszichiáternek nem lehetsz túl jó! (Persze van olyan fantáziaszegény, egyszerű szerkezet, akit egy, az Anyám tyúkjánál bonyolultabb vers már összezavar...
2010. szept. 25. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Egyik sem vagyok. :D
2010. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az álmodat sajnos nem tudom elemezni, nekem ez túlzottan szürreális, viszont ma egész nap egy számnak a címén gondolkoztam, és olvasva a kérdésedet eszembe jutott, a Nothing Else Matters volt az, KÖSZÖNÖM ;)
2010. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénz áll a házhoz.
2010. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szürrealista barom-állat barátunk! Köszönjük a hétfő reggel bearanyozását, itt az irodában!
2010. szept. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves irodai (most már) ismerősök! Remélem, hamarosan újra lesz hasonló, a kellemes munkakezdést segítő álmom. Akkor biztosan jelentkezem... D
2010. szept. 27. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!