Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már hasonló, szürrealista...

Volt már hasonló, szürrealista álmod?

Figyelt kérdés

Tisztán, minden részletre kiterjedően emlékszem a legutóbbi álmomra...


"Juharfából faragott, intarzia mintás műlábakat kaptam egy baleset következtében. Szomorúan csatoltam fel azokat, közben Máté Péter dalokat énekeltem iszonyúan hamis, éles szárcsahangon. Rég meghalt nagyanyám állt az ajtóban miniszoknyában, hátán egy epilepsziás ördögöt cipelt, aki vadul harapdálta a saját bojtos farkát. Nagyanyám balján egy óriási törpesün Radnóti Miklós : Járkálj, csak halálraítélt című versét szavalta vietnami nyelven, (amit érdekes módon tökéletesen értettem...) jobbján egy jól öltözött grönlandi koldús játszotta tilinkóján a Gaudeamus Igitur-t. Így öten elindultunk a kerületi önkormányzat szociális osztályára, hogy rendkívüli gyermekvédelmi támogatást igényeljünk.

Az ügyintéző - furcsa módon - egy bronzvörös, nőstény tapír volt és a procedúra alatt végig iszonyatosan böfögött. Azt mondta rímekbe szedve, hogy nem kaphatunk támogatást, mert nincs is gyermekünk. A versikére is emlékszem:


"Nincs maguknak, nem is lehet gyerekük

Arról tudok, van egy tetves tehenük.

Arra nem jár támogatás, sem segély,

Húzzanak el, régen vár egy seregély."


Megszégyenülve elhagytuk az épületet, majd elkísértem gerincműtött nagyanyámat (az addigra már agonizáló ördöggel a hátán) a Lidlbe, mert madárürülék eltávolító sprayt kívánt venni. Az óriási törpesün megállított egy rocker-bárányokat szállító taxit és megajándékozta a söfőrt egy Led Zeppelin CD-vel, a délceg koldús pedig csendesen elsorvadt az őszi napsütésben.


A sorok között olvasni tudó álomfejtők válaszát kérem.


2010. szept. 23. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénz áll a házhoz.
2010. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Gratula! Az egész iroda ezen röhög! Köszi!
2010. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó érzéssel tölt el, hogy egy kis jókedvet tudtam varázsolni. Máskor is számíthattok rám...
2010. szept. 24. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ma álmodtam ilyesmit, de nem emlékszem ilyen részletesen.

Alkonyodott, az égen a felhők narancsszínben pompáztak. A városban már felkapcsolódtak a fények. A dokkban voltam, és éppen kászálódtam be a motorcsónakomba, teljes vértezetben, kopjával. Csatába indultam. Az ellenségem az öböl másik végén lévő hatalmas Szélmalom volt, akinek volt egy jet-ski-sekből álló serege, akik üldözni kezdtek. Szerencsémre a kopjámban volt egy lézer, azzal aprítottam őket. Ekkor jöttek a helikopterek, de azokkal már nem küzdöttem, hanem kimentem a partra, de nem volt mivel menekülni, úgyhogy felszálltam egy üres sárga villamosra, elloptam, azzal menekültem. Aztán egy idő után átalakült sárga Zsigulivá, de azt túl feltűnőnek tartottam, úgyhogy egy tónál belöktem a vízbe. És mivel jó idő volt, megmártóztam én is. Amikor kijöttem Etiópiában voltam, és egy helyi muzulmán négerrel kellett interjút készítenem. Azt mondta: "A dzsihád elkerülhetetlen. A hókarú Nausziké karja újra sár lett". És utána ilyeneket mondott még egy csomót, de azokra nem emlékszem. Annyira kár1

2010. szept. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:))))))))))))))))))))))))))))))
2010. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Hát apám,te beteg vagy!!!!
2010. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hát így van ez. Az agy igen bonyolult szervünk. Az egyikünké "beteg", a másiké egyszerű, említésre sem méltó szerkezet...
2010. szept. 24. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!