Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt mire véljem? Eléggé...

Ezt mire véljem? Eléggé felkavart!

Figyelt kérdés

Éjjel azt álmondtam, hogy az előző barátommal újra összejöttünk, de közben tudtam, hogy most is van barátom, és mondtam neki, hogy már féléve van új barátom, de veled akarok lenni, és sétáltunk koncertre(talán azért pont koncert mert ott jöttem vele össze 2009.júniusban.) és annyira valóságos volt mintha újra ő ölelne és csókolna, hihetetlenül boldogvoltam és nem akartam felébredni...

Ő szakított velem egy éve és nehezen tettem túl rajta magam, de féléve új kapcsolatom van.

Mikor felébredtem tiszta bűntudatom volt, mert ma jött a barátom, hogy én meg az exemről álmodozok...egésznap furán éreztem magam, és most is sokat gondolok rá. Van ennek az álomnak valami mondanivalója?


2010. szept. 25. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Igen, érzelmileg még kötődsz hozzá és bármennyire szereted a jelenlegi párodat a szíved még a régihez húz. Nem akartad a szakítást, voltak még vele vágyaid...amik nem múltak el. Nem tudtad még elengedni, úgymond "kötöd" még. Valahogy próbálj meg felszabadulni és ne szenvedj a beteljesületlen vágytól.
2010. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de gondolom te is tudod ,hogy milyen rossz lenne neki ha otthagynád :(

és ha meg vele szakítasz és

ismét a régivel leszel akkor lehet ,hogy ugyan ezt álmodot a mostaniról..

2010. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első: Igen épp ettől félek...:(


második: lehetetlen hogy az exem miatt ott hagyjam mivel az exem annyira utál, hogy -egy suliba járunk - visszasem köszön, tehát beszélni se beszélünk...nem értem miért is haragszik ennyire rám...

2010. szept. 26. 09:07
 4/4 anonim válasza:

A buntudat a bunos kapcsolat miat van es ezert vadol a lelkiismeret.A bun az Istennel szembeni lazadasbol ered.Ha meg akarsz szabadulni tarcs bunbanatot,hid el hogy erted is meghalt Jezus K.a KERESZTEN, te buneidert is, es hogy feltamasztatot 3-ik napon hogy elfogatthatova tegyen ISTEN elot.Velem igy tortent.


SZABAD VAGYOK ES BOLDOG!!!!!!!!

2010. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!