Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mire véljem ezt az egészet?...

Mire véljem ezt az egészet? (nagyon megijedtem)

Figyelt kérdés

Ma reggel lementem a postáért és véletlen kizártam magam a házból, teljesen feladtam a reményt, leültem az ajtó elé és hívni akartam a lakatost.Majd matatást halottam az ajtó mögött és egyszer csak kattant a zár, megnéztem és kinyílt az ajtó anélkül, hogy hozzá értem volna. Aznap teljesen egyedül voltam otthon. Nem tudom, hogy ki nyithatta ki az ajtót.

Segítsetek. Mire véljem ezt az egészet


2010. dec. 18. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Jóistenke megsegített!:D
2010. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Ne keress félelmetes választ. Biztosan az őrangyalod volt, van ilyen hidd el. Nekem amikor súlyos autóbalesetem volt 12 éves koromban, és ott feküdtem a szántóföldön véresen, sárosan, láttam egy tündéri arcot. Kirepültem a hátsó szélvédőn kb. 6 métert! 36 éve történt, de még mindig azt mondom ő mentette meg az életemet.
2010. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
valami szellemecske lehetett.nyugi nem kell tőlük félni.inkább örülj neki,hogy segített.
2010. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megint bezártad a macskát?
2010. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
lehet hogy a nagy hidegbe a fém öszement és kipattant a helyéről vagy nem tanultál fizikát
2010. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólónak! Úgy,hogy kulcsra volt zárva?
2010. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Már itt vannak a reptoidok, nem akarta hogy a lakatos lássa, mert csak előted tudja álcázni magát.
2010. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BlackSword ***** válasza:
Cseréd ki a zárat... Szerintem a rugónak van baja
2010. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha mostanában nem érezted valami jónak vagy épp rossznak a jelenlétét,akkor a zárral van baj.

Nem kell rögtön természetfelettinek betudni,mert nem biztos hogy az,bár nem zárom ki a lehetőséget. Döntsd el te,te voltál ott,te tudod mit éreztél,hallottál,láttál. (:

2010. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A zár az vadi új. Szóval még azt se lehetne mondani, hogy elromlott. De azóta megint furcsa dolgok történtek. Megint egyedül voltam a házba és az asztalon középen volt egy tányér, ültem a székben újságot olvastam és leesett. Én úgy megilyedtem, hogy így még soha.
2010. dec. 26. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!