Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom most eléggé felkava...

Ez az álom most eléggé felkavart. Jelent valamit?

Figyelt kérdés
Van barátom, igaz hogy nem olyan régóta de már jól ismerjük egymást és nagyon szeretjük egymást... de ma azt álmodtam hogy csókolóztam az egyik fiú barátommal, aki régebben egy kicsit tetszett... és most vmiért a másik srácra gondolok... ez jelent valamit? A barátomat szeretem, kívül-belül jobb, mint a haverom... ez most mi??
2011. szept. 6. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
én is álmodtam exel, vagy más lánnyal... volt amelyik felkavart, volt amelyik nem... van párom, túllépek az ilyen álmokon és kész... hogy jelent-e valamit, nem tudom... hiszek az álmaimban, de mások álmát nem akarom fejtegetni, mert más személyiség, mást jelenthet neki az álom... szerintem csak annyi hogy vele álmodtál és kész... biztos van aki többet tud erről majd mondani...
2011. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon érdekes dolgok, velem is volt már ilyen és akkor aznap csak ez járt a fejemben....Nemtudom hogy tudja-e egyáltalán valaki hogy ez miért van.
2011. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!